Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

Szpetny ten lexus okrutnie.Bryła rodem z opla signum ..taki przedłużany hatchback.Wnętrze ,zwłaszcza licznik,daszek itp rodem z kanta :-P .Tylko tyle że odpicowany i fajny silnik ale za co tu 25 tys to nie wiem.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do fiatów to 1,4 t jet pali dosc oliwy

w sensie oleju? nie zauważylem

 

Ja bym uderzał w Forda Focusa/fiesta st, Peugeot 207/407, saaba 9-3 aero lub 2.0T, Mazda 3 w ostateczności C4 http://otomoto.pl/citroen-c4-vts-177km- ... 02486.html lub fiat Bravo(ale plastiki przerażają) . Alfę bym skreślił bo będzie później trudno sprzedać

 

Przerażają Cie plastiki w bravo a w focusie nie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pisze o Bravo 1995-2001 ... bo na pewno nie o najnowszym, w którym plastiki są bardzo ok.

 

 

Bravo w wersji Sport z T-Jet'em 150KM to nie głupi pomysł.

 

Pisałem o nowym Bravo, po prostu bardziej mi pasują w Focusie :) W Fiacie są źle spasowane i po 50 tys km zaczyna coś trzeszczeć i odchodzić-przynajmniej w tym co ja jeździłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IS300 to naprawdę ideał na dupowóz ale koniecznie z gazem. Obcowałem z takim przez kilka dni i nawet jadąc stałą prędkością 100-110 spalanie nie spadało poniżej 10l. Miasto 16-17. Z gazem wychodzi już nie tak strasznie. Za to wnętrze to bajka. Egzemplarz którym jeździłem miał nalatane 230k a alcantara nadal wyglądała świeżo, wszystko mięciutkie. No i można sobie posłuchać kaset :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z IS 200 miał ktoś styczność ? Myślicie ze to dobra alternatywa dla E46

 

Miałem is200 przez dwa lata ogólnie bardzo fajne autko,dobrze wykonane,ciche silnika można powiedzieć że nie słychać w ogóle, jedyna wada jaką zauważyłem to niestety demonem prędkości to on nie jest a przy tym musisz liczyć ok 12 litrów w mieście jak by co zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również miałem is200 ale tylko przez rok , ale żałuje ,że sprzedałem. Mój is był w gazie więc nie bolało mnie dość spore spalanie. Ale jakość tego auta mnie zachwyca , świetnie wyciszony silnik super chodzi (fakt nie jest demonem prędkości) Ale bardzo dobrze się nim jeździ w zakresie od 100 do 170 , skrzynia 6 biegów i naprawdę auto bez awaryjne. W przyszłym roku pozbędę się swojego VAG-a i wracam do lexusa ale teraz bedę szukał is300 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

w czerwcu odkupiłem z firmy yarisa.

Super autko ale mam na oku coś dużo fajniejszego. Kolega chce odkupić ode mnie samochód po cenie nabycia.

 

Czy muszę zgłaszać coś w US? Samochód mam dopiero 3 miesiące.

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zgłaszać przy wypełnianiu PITa, nawet jeżeli sprzedaż go taniej niż kupiłeś- wtedy możesz w następnym roku się "odkuć" kupując taniej i sprzedając drożej.

 

Tutaj jest to fajnie i w miarę prosto wyjaśnione:

http://tvn24bis.pl/informacje,187/zarob ... 21624.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

w czerwcu odkupiłem z firmy yarisa.

Super autko ale mam na oku coś dużo fajniejszego. Kolega chce odkupić ode mnie samochód po cenie nabycia.

 

Czy muszę zgłaszać coś w US? Samochód mam dopiero 3 miesiące.

 

Dzięki

Jeśli sprzedajesz wcześniej niż 6 miesięcy to musisz ując to w rozliczeniu podatkowym. Jeśli chcesz sprzedać to w tej samej cenie (cena na umowie) lub niższej cenie.

Tak czy inaczej by było wszystko zgodnie z prawem trzeba to zgłosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.