Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ty jako prawnik to najlepiej albo Volvo albo SAABa (konicznie z naklejko SAVE SAAB)

 

Volvo i Saaby są już passe w tym światku - teraz jest moda na stary holenderskiy rower, którym śmigasz po warszawskim, biznesowym city z zapuszczoną brodą jak drwal a do tego zestawu masz garnitur i pantofle założone na bosą stopę. Piotr - wchodzisz w to? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, Ty jako prawnik to najlepiej albo Volvo albo SAABa (konicznie z naklejko SAVE SAAB)

 

Ja bym szukał sportcoupe, takiego:

http://otomoto.pl/mercedes-benz-c-180-k ... 14098.html

 

i dziękuję

i zaorany

 

następny!

 

Jak już brać to c 200 nie c 180. Są 2 warianty 163 kM i 193Km.Mam c klase kombii 2005r kompressor 163 hp i fajnie sie tym jeździ :-) ludzie zalecaja wymiane rozrzadu pomimo iz to łańcuch-słaby napinacz hydrauliczny.Za wymiane w aso z nastawnikami około 8tys zł ja robiłem bez nastawników bo były ok i nie w as i dałem około 2 tys z robotą już.Samochód przykłuwa wzrok innych pomimo swoich lat i cieszy oko :-)Dobre wyposażenie,cisza,dobre audio z soczystym basem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten podlinkowany Civic to rzadkosc - 2.0 160 KM jest bardzo niewiele i wystepuja oryginalnie jedynie w 5d. Bardzo ciekawa opcja jesti ktos szuka dobrego samochodu z dobrymi osiagami - nizsza opcja jest 110 konne 1.6 - duza dziura pomiedzy tymi wersjami silnikowymi Ta jednostka wlasnie bylaby swietna w 3d, ale coz - tutaj pozostaje jedynie 2.0 200 KM Type-R. VII gen prowadzi sie inaczej niz obecna wersja - mi tez sie nie podoba i tutaj sie z Tobą zgadzam Evo.

 

W tym przedziale cenowym moje propozycje to A4, Mazda 3 lub 6 i Volvo V50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigasz po warszawskim, biznesowym city z zapuszczoną brodą jak drwal

 

Własnie ostatnio czułem pogardliwe spojrzenie hispterki przejerzdzając przez słynne skrzyżowanie domaniewsa/wołowska moim starym mecenasem.

 

Nie latam zbyt dużo ostatio po mieście wiec i nie jestem bieżący w obecnych trendach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko.Pikne Panie ale bmw to nie to :-P .

Co do fiatów to 1,4 t jet pali dosc oliwy .Honda fajna z silników ale wyciszenie i plastiki masakra.Nietypowa propozycja to rover 75 2,5 v6 ,volvo s60 ,citroen c5 .

Za coś co będzie rwało dupe na starcie trzeba zapłacić srogo :-P .jak japoniec to tylko subaru lub celica, a z dupowozów toyota avensis lub corolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość swoje będzie chwaliło ;)

 

Ja wierny Oplowi zaproponuje jak ktoś wcześniej Astre III GTC / OPC

 

http://allegro.pl/opel-astra-h-gtc-opc- ... 73931.html

 

http://otomoto.pl/opel-astra-ksenon-sko ... 29505.html

 

Nie kupiłbym Astry GTC za 20 tys .... jeszcze od kogoś kto ma takie poczucie estetyki :)

Po drugie EVO chce benzynę z 8-9sec do setki, a to gwarantuje w tej budzie tylko 2.0T i chyba 1.6T(mało tego). Mam 1.8 - 140 km i nie zaliczę tego silnika do dynamicznego :) Po ostatnie :-] ten samochód nie skręca na seryjnym zawiasie.

 

Ja bym uderzał w Forda Focusa/fiesta st, Peugeot 207/407, saaba 9-3 aero lub 2.0T, Mazda 3 w ostateczności C4 http://otomoto.pl/citroen-c4-vts-177km- ... 02486.html lub fiat Bravo(ale plastiki przerażają) . Alfę bym skreślił bo będzie później trudno sprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.