Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kubik, wiesz jakie są automaty w starych merivach... MTA to nie jest szczyt technologii

fakt,a w 1,6 nie było prostego 4biegowca? :o

Mamuśka w Corsie D ma Easytronic i jak raz na jakiś czas zrobi się kalibrację,to da się żyć jakoś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, tyle co nim jeździłem jeden dzień to całkiem fajnie się spisywał. To chyba 5biegowa skrzynia bez żadnych udziwnień. Bieżąca eksploatacja też nie będzie tragiczna (pod warunkiem nie korzystania z usług ASO, albo od razu na wstępie dogadywania się co do cen). Dostęp do części jest ok z wyjątkiem skrzyni bo tego mało jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Matiza w wersji z klimą jako jeździdło do pracy - żałuję że go sprzedałem. Zaczynała się u mnie korozja 1 progu i ze względu na źle wymienione ramię wycieraczki z tyłu również przy wycieraczce na klapie.

 

Koszty eksploatacji śmiech - klocki 30zł, tarcze 100zł itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matiz jakos do mnie nie przemawia - mysle ze poziom bezpieczenstwa jest nizszy niz w przypadku wymienionych samochodow...

Eksploatacja i zakup ok, ale jakos jednak nie - obecnie ta osoba jezdzi Cinquecento, wiec tez slabo a wolalbym zeby poziom sie podniosl...

A co powiecie o Fordzie Ka? KA jak forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Corsę B z 96 roku 1.4B, zaraz po niej przesiadłem się na Clio 2ph2 z 2002 1.4 16V.

 

Przyjemniej jeździło się Clio ze względu na moc, prowadzenie.

 

Jednak to Corsa mimo iż starsza była mniej problemowa, mam tu na myśli zawieszenie - bardziej trwałe. Clio było "humorzaste" co jakiś czas jakaś pierdoła uprzykrzała życie (zapalająca się kontrolka poduszki po przesunięciu fotela, tryb awaryjny - po odłączeniu i podłączeniu kostki pedału gazu problem znikał, itp).

Co ciekawe - jakość wykonania wnętrza bardziej odpowiadała mi w Corsie, boczki drzwi całe w tapicerce, porządnie zamontowane. W Clio strasznie plastikowe wnętrze i mocno trzeszczące.

 

Jeśli wybierzesz Corsę to szukaj 1.2 16V 99-2000r, raczej unikaj 1.0 12V stwarzał problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKoro weszliśmy na auta za przysłowiowe grosze, to co polecacie bezawaryjnego, taniego w eksploataciji za +- 3000 w LPG, chciałbym coś wiekszego, najlepiej kombi ;) mondeo, laguna, vectra B :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.