Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

O Audi się nie wypowiem, ale w siebie w passacie mam ten sam silnik, więc parę słów o nim.

 

Średnio ekonomiczny, w mieście spalanie 12-15l, poza miastem 9-11l, autostrada 13-14l.

Lubi brać olej. W zależności od stylu jazdy i trasy mój bierze od 0.7 do 1.5l oleju na 10k km.

Nie jest szczególnie dynamiczny, od takie wozidło. Plusem jest właśnie to, że dobrze znosi gaz. U mnie już 90k km i na razie bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tanszej juz nie bylo na allegro ?
A gdyby był najtańszy na allegro to co z tego ?

 

zgodnie z zasada, ze najtaniej to buda na czesci, potem angole, a potem cos co niby jezdzi ale nie do konca ( najtansze z allegro )

 

Wiadomo generalizowanie i wrzucanie do jednego wora, ale czy nie tak jest w znakomitej wiekszosci przypadkow :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety różnie bywa, są egzemplarza bardzo drogie a cena nie zawsze świadczy o stanie samochodu, piszę tak z doświadczenie bo poprzedni samochód vw bora kupiłem najtańszy na allegro (oczywiście najpierw go sprawdzałem) i okazał się strzałem w dziesiątkę, gościu przyjechał tym autem na urlop na dwa tygodnie i chciał się go szybko pozbyć półki był na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z innej beczki... chodzi mi po głowie zakup auta z lat 80 czy 90. taki pieszczoch na niedziele, generalnie nie mam większych wymagań chodzi tylko o to żeby to auto było na tyle komfortowe żeby można było się nim normalnie poruszać, np zrobić 50 km na tzw wycieczce. Nie chciał bym inwestować w auto jeżeli chodzi o blachę czyli powinien być ocynk. Ma ktoś pomysł na coś do powiedzmy 5 może 7 tyś zł? Wszelkie auta PRL odpadają... tak naprawdę to chodzi mi po głowie lancia delta ale mam trochę stracha;) chętnie również jakiś japończyk. pojemność silnika nie gra roli ale musi być benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@woof, zadanie trochę karkołomne, ale zakładam, że kwota nie jest do zamknięcia zakupu, uporządkowania mechaniki i "drobiazgów" ? Wiadomo, nawet w pozornie sprawnym aucie łatwo przeskoczyć z dodawania na mnożenie :mrgreen:

 

Mój typ Citroen XM, albo Lancia K ;) alboooooo......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=20006

 

:shock::evil::kox:

 

ps. tablica, telegazeta, lokalna prasa, fora modelu - alle i oto: klasyk, zabytek, zobacz, jeździ, do lekich poprawek można odpuścić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e12/e28 8-)

Sam mam na oku w ciut wyższym budżecie i i tak w sumie jest do poprawek z potencjałem na cenę wyjściową x2,jak będę chciał zrobić po swojemu . :-]

Na w124 w coupe to od 15k można się rozglądać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka,

samochód możesz sprzedać kiedy tylko chcesz, nawet po 1 miesiącu tylko, że jeśli sprzedasz za wyższą cenę niż kupiłeś to będzie twój przychód i będziesz musiał się z tego rozliczyć z US. Jednak jeśli cena sprzedaży jest taka sama albo niższa od ceny kupna nie trzeba tego wykazywać. Natomiast sprzedaży samochodu po 6 miesiącach od kupna "ten kruczek prawny" nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.