Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kubik, Volvo bardzo fajne, ale ja potrzebuję kombi, co do benzyny to chciałbym np. 328 + lpg ale nie wiem dlaczego benzyniaki BMW są dużo droższe niż diesle.

No to masz v70 ;) ,ale fakt robi się duże auto.

Tak to jest BMW ,duże benzyny i 3,0d zawsze trzymają cenę nieprzyzwoicie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, mój typ e90 w kombiku, przedlift z 3,0 benz. Wsadzasz gaz i jeździsz taniej niż dieslem. Zakładając spalanie gazu na poziomie 13l/100km koszt 100km kosztuje 32,5zł. Mając diesla musisz liczyć min. 7l/100km, 100km kosztuje 36,4zł a nie mówię tutaj o potencjalnych usterkach które prędzej czy później się pojawią. Oczywiście przy lpg dochodzi droższy przegląd i trzeba doliczyć pb na rozruch ale koniec końców i tak jest bardziej opłacalny. Zresztą widzę to po rynku, diesla sprzedać jest bardzo ciężko bo wszyscy rzucili się na pb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corolla Verso albo Avensis Verso

zlituj się

jak nie IQ to verso....

 

SzaKal, w203 po lifcie bardzo dobre aut, a motor 2,2 cdi trwały i b.tani w eksploatacji.

Polifty mają już inna balchę, nie rdzewieją (chyba że egzemplarz był uderzony)

Generalnie w większości tak jest.

Porównójąc ten przekrój to audi bedzie drogie w serwisie, bmw dosc awaryjne w tym modelu i o znacznie nizszej jakości niz poprzednik (e46) a w203 spoko, pod warunkiem nie bitego egzemplarza.

 

To moja opinia. Ja bym sie nie zastanawiał nawet sek.

Co do alfy 159 bo sie troche przewinelo tegow komentarzach, miałem 2 w firmie (wersje dopakowane pod korek jesli chodzi o wyposazenie). Poszły odrazu po gwarancji za 1/4 czy 1/5 ceny.... Serwis nie dość że drogi to nie potrafili nigdy nic naprawić. :(

A szkoda, alfy lubie, w takie stare GT wszedł bym chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do alfy 159 bo sie troche przewinelo tegow komentarzach, miałem 2 w firmie (wersje dopakowane pod korek jesli chodzi o wyposazenie). Poszły odrazu po gwarancji za 1/4 czy 1/5 ceny.... Serwis nie dość że drogi to nie potrafili nigdy nic naprawić. :(

A szkoda, alfy lubie, w takie stare GT wszedł bym chętnie.

 

to jest akurat dobre w alfie, bo mozesz za male pieniadze kupic w miare swieza alfe, wiadomo gorzej dla tych co kupuja nowe. dobry warsztat alfy naprawi Ci wszystko, a z poziomem aso to w kazdej marce jest roznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ogólnie ASO Alfa Romeo to porażka.

 

Ciężko też o mechaników, którzy konkretnie znają się na rzeczy.

O ile w JTD to nie przeszkadza - dość typowy i mało awaryjny silnik o tyle przy dość nietypowych benzynach już bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.