Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

Spojrz na opla Signum ja mam w 2.0T benzynke 175Km ale mozesz poszukac takze 1.9 cdti 150Km fajne autko I super wygodne I kazda wersja dosc dobrze wyposazona polecam sprawdzic. Czesci pasuja od Vectry C takze no problem Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

WITAM

Chce kupić samochód na LPG do 7tyś , w grę wchodzą tylko samochody japońskie

upatrzyłem sobie

NISSAN PRIMERA P11

HONDA ACCORD V lub 6 jakby była okazja

TOYOTA AVENSIS

 

Czy macie jakieś doświadczenia z tymi samochodami , który waszym zdaniem będzie najlepszy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lagune 3 mogę polecic jesli chodzi bezawaryjnosc o ile jest 2.0dci. Trzyma sie nie gorzej jak vag a cena auta sporo nizsza. Do 30k może coś by było fajnego. Wiekszych przebiegow nie ma co się bac o ile auto w dobrym stanie. Moja ma już trochę przejechane i tragedi nie ma :P nie powiem że bez wad ale generalnie ok. Czy auto podoba się, wygodne itp kwestja gustu trzeba samemu wypróbowac.

 

49063225753643997345_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiadz_jarek, ciężko jest znaleźć Lagune III w znośnym stanie poniżej 30 tyś :o

 

moją mogę sprzedac za 23k :P ale ona nie jest już chyba w znośnym stanie :D a tak serio to miałem na myśli auta z troszkę większym przebiegiem nie są jeszcze takie złe a cena bywa dużo niższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xMarcin95x Ciekawy prawdziwy materiał.. ale.

Wczoraj robiłem w środku wujowi Octavie 2008r. 1.9 TDI 105 PS. :mrgreen::song::-]

Ma ja od nowości. Auto generalnie w leasingu na firmę ale użytek własny i tyle co po firmie. 150kkm od nowości widzę te auto codziennie. Waga kierowcy 75kg. Jeździ sam.

Generalnie dla niego auto ma tylko jeździć. Czarny lakier jest już dosłownie matowy od szczot. Nigdy nie ma czasu do mnie przyjechać. No i do sedna. 150kkm.. norma.. ale kierownica to jest tak zjarana jakby ja dziubał.. :wallbash: a fotel kierowcy-siedzisko.. szycie puściło. Pod maska dosłownie "skamieniały kurz" :P gdybym nie znał tego auta od nowości to dawałbym min 400kkm. Pomijając fakt ze zanim odpali to kręci z 3-4 sekundy. :-] i co? Lepiej kupić od rodziny mimo wysokiej ceny.

4 lata temu ten sam wuja sprzedał Vectre C GTS 2.2DTi. Miało 7 lat i 68kkm. Nie malowany nic. A wymyślali ze cofany.. ze cały malowany itd :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.