Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

escimo życzę ci szczerze wiele cierpliwości w szukaniu jakiejś sensownej benzyny, ja od września szukam czegoś większego (Mondeo, Vectra, 407SW) z benzyną i nic cała polska Dieslem stoi, nasprowadzali tego i teraz to stoi po placach i kwitnie a Polacy już się wyleczyli z teorii ze Diesel to same plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Superba w rocznikach 2010 w gore a o takich pisze escimo nie ma szans kupic. Z Octavia RS w takim roczku tez nie jest ciekawie. Pozostaje szukanie u zachodnich sąsiadów lub polowanie po placach leasingowych teraz w styczniu duzo bedzie aut do sprzedazy ze wzgledu na zmiany zwiazane z Vatem. Duza częśc firm szykuje zmiany flot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buka, max 60 tyś. zł. Biorę pod uwagę tylko 4 letnie auta i młodsze :)

Wyposażenie: grzane stołki, bixenony, klimatronic musi być.

Czy diesel czy benzyna nie robi mi wielkiej różnicy, chociaż preferowałbym benzynę.

Moc 180KM+

Autko musi być dość duże i musi mieć 5 furtek (rodzinka pewnie się powiększy niedługo :P)

A jak by miało napęd na 4 łapki to już by było super :)

 

Będę monotematyczny, Croma II 2.4l 200KM? Rocznik 2010 z odpowiednim wyposażeniem znajdziesz w tej cenie na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Passat CC to taki strzał w dziesiątkę z tych propozycji.

A takie 2.0 - 200km to taka optymalna jednostka. Opłaty znośne, spalanie pewnie też jakieś w granicach rozsądku, a i zapewne osiągi nie najgorsze. No i wygląd chyba świeży, ciekawy i auto nie oklepane. A są takie wersje 2.0 - 4x4? To by był ideał ;)

Bo jednak taka Mazda 3.7, czy Skoda 3.6 to już jednak taka ekstra klasa. Zaczynając od spalania, na cenach części kończąc. Samo zrobienie rozrządu kosztuje worek siana :D

Z drugiej strony dźwięk i bezawaryjność takich jednostek są nie do podważenia.

A jak ktoś spróbował jazdy autem 4x4 to wątpię, że będzie chciał znowu ośkę. Tak jak taka Mazda 3, 260km. To proszenie się w zimie o kłopoty :evil: Oczywiście da się jeździć, tylko po co się męczyć ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być rodzinnie i wygodnie to A4 B8 poszukać jakiegoś fajnego ciekawego egzemplarza

No z tym A4 to wiemy jak u nas jest. Co jest dobre, to z reguły już sprzedane :)

 

Od Passat'a CC wolal bym jednak Insignię Turbo.

Do passata nic nie mam, ale tez bardziej do mnie Inisgnia przemawia :)

 

tfelek, z Twoich propozycji Octavia RS jak najbardziej OK, a mazda 6 :kox::kox::song:

Tylko właśnie. Samo ubezpieczenie takiej mazdy + ceny części prawdopodobnie byłyby strzałem w kolano.

 

Croma II 2.4l 200KM

Nie brałem tego auta pod uwagę, a jest faktycznie ciekawe, muszę tez się mu przyjrzeć :)

 

Leona cupre

Pierwsze leony mi się bardzo podobały, jednak dwójka jakoś nie dla mnie. :dontknow:

 

Laguna GT

Ładne auto ale też nie mój stalj :)

 

Podsumowując: Octavia RS, Insignia Turbo, Croma II i może jakiś SUV są brane na chwilę obecną pod uwagę. SuperB i Mazda 6 moooże, ale to raczej nie moja półka cenowa :cry:

 

Podsumowując, dziękuje wszystkim za propozycje pora zacząć rozglądać się po ogłoszeniach. Jak dobrze pójdzie to na wiosnę może już coś będzie nowego stało ..... pod blokiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym bardzo obstawiał tą Octavie RS, z końcówki drugiej generacji spokojnie sie wyrwie za te 50-60 z tego co wiem, brat kumpla jechał niedawno po jedną, czanr ekombi 2,0 TDI ABT, i wyjściowa cena była 59,999. Dodam ze jest naprawde zadowolony z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo jeździłem Octavią II. Co prawda zwykłą, 1.9 TDI 110KM chyba. Całkiem przyjemne auto. Może jakość materiałów w środku nie zachwycała i w vectrze plastiki i spasowanie wszystkiego jakieś lepsze było, ale myślę że w RSie troszeczkę lepszych materiałów użyto.

 

buka, Tiguan mi jakoś suva za cholerę nie przypomina :P

A accordy pośród znajomych którzy posiadają mają mieszane opinie. Ale trzeba przyznać, że to naprawdę ładne auta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, mój dobry kolega ma sprzedaż Mazdę 6 z 2008 roku, 2.0 w dieslu 140KM, 65 tys. km przebiegu, pierwszy właściciel itd. Zresztą sam zobacz http://mazda6forum.pl/viewtopic.php?f=3&t=20 Cena 53 tys. zł. Jak coś to daj znać podeślę kontakt.

 

Edit: Nie doczytałem wymagania odnośnie mocy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 60k nie kupi tego w obecnej budzie w założeniach :thumbdown:

Weź pod uwagę że escimo chce PB a nie ON więc myślę ze to jest możliwe np. http://allegro.pl/volvo-xc70-xc-70-3-2- ... 52201.html -> krajówka z polski

Problem jest w znalezieniu egzemplarza w benzynie bo większość ludzi kupowała w ropie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.