Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie one zostają u mnie ;) był plan sprzedaży ale że wpadła następna vc to zostają, kozacka rzadka felga GM

 

ps. i tak bym wołał spora kasę za nie. te koła mnie kosztowały w czerwcu prawie 3,5tyś ;) fele teraz maja przebieg 2,5tys, a opony 1,5tys km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś w temacie LPG - czy dobra instalacja w audi tt przy przebiegu 240~ nie przysporzy sporych problemów-remontów silnika ?

(rocznie ok 15tys km-trasy)

ostatecznie jakaś propozycja auta w dieslu do 23000~zł tylko coupe/sedan/hatch spalającego do ok 6,5l w trasie ?

(im mniej, tym wiadomo lepiej :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civic VIII

Mercedes clk w209

Leon II ?

Nad tymi bym sie zastanawiał.Diesle civica dobre opinie zbierają,na kożyść merca wygląd,komfort i mocny 2.7 dieselek a leona wrzuciłem bo 50 % Polaków kocha 1.9 tdi i Koncern VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kandy, bmw e46 <- ktoś coś na ich temat ?

Ogólnie oprócz silników - coś lubi często padać/jakieś drogie naprawy ?

 

Joshua121, 1.8 tak jak masz u siebie - dobra sekwencja i też jest ok mówisz ?

Pali tyle litrów gazu~ co wcześniej beny ?

Coś częściej wymieniamy - filtry, kable etc. czy to "mit" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza silnikami raczej nie ma niespodzianek jak chodzi o te alfy, a cena części jest porównywalna do aut niemieckich, także nic nie powinno zaskoczyć. Osobiście śmigam autem z silnikiem, który teoretycznie nie powinien wyjeżdżać z serwisu, nawet w opinii części alfistów, ale jedyne co mi odmówiło posłuszeństwa, to akumulator. Jak wszędzie, zależy jak trafisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

633038 dobra sekwencja i też jest ok mówisz ?

Dobre komponenty to mniej niż połowa sukcesu.

Ogarnięty gaziarz najważniejszy.

Jak po wszystkim chcesz być na milion pewny to wskakujesz na hamownie z AFR i stroisz. Dodatkowo idzie kilka KM ugrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kandy, bmw e46 <- ktoś coś na ich temat ?

Ogólnie oprócz silników - coś lubi często padać/jakieś drogie naprawy ?

 

Miałem 3 sztuki bmw e46 w swojej karierze z tą marką. Powiem tak jeśli chodzi o te auta wszystko zależy jak to w życiu. Ogólnie przelatałem w sumie w e46 ponad 200 tys. km i szczerze mogę każdemu polecić. Choć aktualnie mam e90 to jak widzę Moja poprzednią e46 jak jeździ bo poszła blisko to serce się kroi...Jeśli chodzi o e46 auto w Mojej opinii bdb jak to wszystkie starsze Bmw. Trzeba tylko dorwać naprawdę spradzona sztukę żebyś wiedział co masz...Bo jak to z Bmw bywa kupisz coś na szybko i niepewnie to możesz sobie praktycznie utopić w auto sporo kasy. W dieslach to wiadomo na co trzeba zwracać uwagę i przebieg większy przeważnie. Zależy jaki silnik masz na uwadze i jaką kwota dysponujesz...Bmw lubi dobrej jakości części ( np. zawieszenie) gdy takie kupujesz to naprawdę masz spokój na długo. Elektryka raczej nie siada jedynie częsty przypadek jeż (rezystor) dmuchawy w środku a tak ogólnie auto jak każde inne tylko, że nie każde to Bmw niestety. Z dobrej bmw e46 nie chce się wysiadać...polecam szczególnie diesla...Ehh rozgadałem się, ale jak to człowiek całe życie siedzi w Bmw to mógłby godzinami o Nich rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cos to mam na sprzedaz BMW e46 2.0 dieselek 150 kucy. Autko w rodzinie od 4 lat, przebieg 141 kkm ( wiem że niski) ale raczej oryginalny bo z przebiegiem 122 był sciagniety od osoby prywatnej z Niemiec a u nas wiekszość auto stało niz jezdziło.

Pukniety był z prawej strony, ale AirBag całe. Orygilany Mpakiet i ShadowLine. Dtailingowo jeszcze nie tykane bo jakos czasu nie bylo wiem noy nabywca ma pole do popisu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko, Toyota Corolla Verso 2.2 diesel (136 km) warta uwagi??

Mam do kupienia w dobrej cenie i w miare dobry egzemplarz i sie waham co robić...jedynie lekko przy wtryskach upocona

 

 

Brat taką śmiga już chyba 6 rok.

Za dużo to on nie jeździ, ale problemów z silnikiem nie ma. Jakieś tam łożysko w tylnym kole, jakaś nieszczelność w klimie... To takie główne naprawy jakie przy niej robił.

Poza tym eksploatacyjne rzeczy.

 

D4D ma 136 KM, a D-CAT ma 177 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam D-CATA od 8-lat auto przyjemnie się odpycha jak na rodzinny samochód :) co do spalania seria bez modyfikacji 8.5 -10 l/100 km po usunięciu DPF i wyłączeniu 5-go wtryskiwacza 6,5 -7,5l/100 km. A z ciekawostek żaden d-CAT z lat 2006-2008 nie trzyma mocy i z wykresów jakie widziałem z hamowni (ok 10 różnych samochodów) wypluwały ok 150 -165 km jedynie moment w granicach deklarowanych 400 NM. Generalnie przez 8 lat i 150 tyś km bieżący serwis (tylko problem z piątym wtryskiwaczem i DPF ) po usunięciu wszystko ok i spalanie spadło :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looki12, powiedz mi o co chodzi z tym piątym wtryskiem, miałem przez pięć lat D4D i bardzo byłem zadowolony ze spalania, przyznam nawet że przymierzałem się do kolejnej wersji, ale jak słyszę o spalaniu w dieslu na poziomie 10l to jestem za benzyną w tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.