Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jaka norma z tym wałkiem? Znam bardzo dużo osób z silnikiem 1.9 Jtdm to samo co cdti i jakoś nikt nie miał z tym problemów. Nawet na żadnym forum FKP i AH nie zauważyłem tematów z tym problemem.

Normą w 1.9 to są urywające klapki, syfiasty egr i lejące wtryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też pierwsze słyszę a tych JTD/CDTI 1.9 tysiące się przewijają po forach.

 

Z wtryskami też Bartek trochę przesadzasz.

Klapy tak, EGR tak (ale EGR to w większości diesli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na urlopie i tu znajomi sprzedają bmw Cabrio, odezwał się do nich Norweg i po konwersji mailowej wysłał to co poniżej, tylko niby wysyłka ma być do USA, mnie to trochę śmierdzi ale tu mam tylko neta 2G bo jest tak słaby zasięg ze szukanie po Google to porażka, jak myślicie ściema?

" I have just receive an alert from Bank Customer Care with the confirmation email that the payment has been made,a total of  $7,150 was sent,$6,300 for the Item Purchased and the extra $850 for the shipping charges and am sure you notice that,which you will be sending to the address below via western union.

 

 

 

Name:- PAULA .....

 

Address:.......

 

city:- MELISSA

 

State:- ,,,,,,,,

 

Country:- USA

 

Zip code:,,,,,

 

 

 

   all paperwork will be done by the pick up agent so you don't have to worry about that.My shipper would be coming around to your area to have the item picked up once you have sent the shipping charges fee to them,as i need you to let me know what time you want them to come for the pick up . I advises you to check your Inbox or your Junk/Spam mail in case you did not get the confirmation email from Bank  yet.

 

 

I will be waiting to hear from you once the money has been sent to my shipper.

 

 

Thanks for the business."

 

Wysłane z mojego X9180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to tez śmierdziało na kilometr ale oni czekają na wpłatę fizyczna w banku i dopiero wtedy mieli zamiar dalej to ciągnąć. Tutaj prawie nie mam neta dlatego szukanie po Google jest masakryczne, a tapatalk jakoś mi chodzi. To przekażę znajomym ze nie jest tak kolorowo jak myśleli.

I o zaliczce tak naprawdę nie doczytali tylko zinterpretowali to następująco ze koles im kasę przeleje a oni wtedy przeprowadza procedure wydania. Po niemiecku bym im pomógł a angielski nie jest moja mocna strona. Dzięki

 

Wysłane z mojego X9180

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie Subaru Legacy lub Outback, ale w dieslu 2006-2008r. Macie jakieś doświadczenia z tymi autami? Na forach różnie pisze, głównie marne opinie o dieslach subaru. Ktoś miał lub ma diesla Subaru z tych lat?

A ogólnie jak z eksploatacją, dostępność części oraz koszta? Ciężko, drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję opinii i informacji o Fordzie Mondeo mk 3 z benzynowym 2.5 v6. :) opisy na portalach i komentarze anonimowych użytkowników są całkowicie sprzeczne i jestem w kropce. Znalazłem takiego z 2001 roju z LPG za 10tys i zastanawiam się czy w ogóle warto go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001 to przedlift, blacha do MOCNEGO sprawdzenia. Silnik - przydałoby się sprawdzić kompresję.

Jak sprzedający nie ma nic do ukrycia, to zagrzej go do temp. roboczej i niech ktoś mu da tak 5-6k obrotów a Ty patrz czy nie puszcza bąków z wydechu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cukiernick

posiadam takie mk3 od 4 mc zrobiłem już z 4 tys. km.

auto kupiłem z przebiegiem 300 tys. Silnik się zbiera ładnie, trochę spala paliwa- oleju nie bierze. Gang silnika i mina ludzi którzy nie wiedzą że v6 było montowane- jest obłędna. Silnik na łańcuchu pompa wody po przeciwnej stronie na małym pasku, bez kłopotu do wymiany. Ja od siebie polecam- tyle że ja lubię V-ki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy oplach to proszę o szczęrą opdpowiedź :D

Czy to prawda że oplowskie ecotec(benzyna) lubią wciągać olej przy przebiegach~200 tys?

 

Mieliśmy Vectre B 1.8 X18XE1 przebieg 500 tys. km zero brania oleju. Od nowości u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do sprzedania kilka sztuk mondeo mk3 2.5 v6 ( ostatnie z przebiegiem 100parę tysięcy km ). Dzwięk potwierdzam, na prawdę ładny. Ale osiągi totalna porażka. Swoje to musi wypić i nie jest to zupełnie współmierne do osiągów jakie oferuje. Ostatnio miałem również 3.0 i tutaj już czuć że jest czym jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.