Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba z gnijącą przedliftową budą...Za zadbane e39 fl z lat 2001 trzeba dać ponad 25 tys.Ja nie wiem skąd wy te ceny trzaskacie z allegro -sortuj od najniższej czy jak :wallbash: .Jak ktoś wie co ma to nie puści tego za cene rocznikową lub niższą zwłaszcza z dobrym sławnym silnikiem i kozak wyposażeniem.Jakbym miał teraz 20 tys to szukałbym omegi b fl,merca w210/w202 z dobrą blachą co też rzadkość niestety lub na upartego vectry c i laguny 2 ph 2 2.0 t.

Oczywiście kupisz i za 12 tys wyżej wymienione ale takie ulepy że drugie 12 tys wsadzisz do tego do roku

 

Za 25 to się kupuje ładne E60 2.5 albo 3.0 d.

Obserwuje od dłuższego, czasu, że ludzie naprawdę lubią zawyżac i to znacząco ceny. Daj spokój kolego, ale za 14 letnia piątke 25 tyś to chyba trzeba zdrowo na głowę upaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.mobile.de/pl/marka/skoda/mod ... 88678.html

 

 

superb ponad 500kkm. zobaczcie na stan wnętrza. na 200kkm spokojnie cofkę można zrobić :D

 

a tu BMW. ponad 900kkm.

 

http://www.mobile.de/pl/marka/bmw/model ... 00369.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten superb po taxi. Pewnie oklejony był folią w kolorze beże charakterystycznego dla niemieckich taxi i środek również był włozony inny. Auto skończyło swoją ,,pracę'' jako taxi, i została zdjeta folia oraz wstawiony cywnilny środek.

Ładną felgę mu dazą licznik na 140 i będzie super auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba z gnijącą przedliftową budą...Za zadbane e39 fl z lat 2001 trzeba dać ponad 25 tys.Ja nie wiem skąd wy te ceny trzaskacie z allegro -sortuj od najniższej czy jak :wallbash: .Jak ktoś wie co ma to nie puści tego za cene rocznikową lub niższą zwłaszcza z dobrym sławnym silnikiem i kozak wyposażeniem.Jakbym miał teraz 20 tys to szukałbym omegi b fl,merca w210/w202 z dobrą blachą co też rzadkość niestety lub na upartego vectry c i laguny 2 ph 2 2.0 t.

Oczywiście kupisz i za 12 tys wyżej wymienione ale takie ulepy że drugie 12 tys wsadzisz do tego do roku

 

Za 25 to się kupuje ładne E60 2.5 albo 3.0 d.

Obserwuje od dłuższego, czasu, że ludzie naprawdę lubią zawyżac i to znacząco ceny. Daj spokój kolego, ale za 14 letnia piątke 25 tyś to chyba trzeba zdrowo na głowę upaść.

 

 

to zawsze spoko, bo ja tez jak zaczynalem kupowac bmw to myslalem podobnie. Ze za 15 k to w e46 bede mial w czym wybierac. Potem ogladalem sztuki po 15-20 tys i nic, same ulepy mniejsze lub wieksze w ktore bez sporego wkladu nie ma co wchodzic. E60 za 25 k z benzyna 2.5 ? Znajdz mi takiego, ktory sie kupy trzyma to juz teraz jade i kupuje nawet aby pod domem sobie postawic.

 

Auto w DE kosztuje po przeliczeniu i bez zarobku handlarza 25-30 k, na motoalledrogo po wszystkich oplatach i zarobku handalarza 25k no cud ! ale najwazniejsze to, ze ludzie zawyzaja stucznie ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenić można, ale druga sprawa to trzba umieć negocjować. Po co mi w ogóle jechać do niemiec czy gdzieś za granicę, szarpać się z dokumentami. Naprawdę idzie u nas w kraju kupić ciekawe auta często bezywpadkowe, za bardz dobre pieniądzę, taniej niż jakieś upely z zagranicy. Zreztą jak lubisz przepłacać to fajnie, przynajmniej można ładnie na takich autach zarabiać :)

 

Np. w tamtym tygodniu w ostrowie kupiłem Tiguana 2008r, biały, 2.0 tdi 140 wyposażenie to navi, xenon, szklany dach, 18 letnie koła, 17 zimowe z prawie nowymi oponami itp. Jedynie brak skóry, za 35500 zł. Malowana maska i tylny prawy błotnik. Ale pewnie napiszesz, ze to nie możliwe. A dzisiaj Pan odjechał swoim wymażonym nabytkiem, za tą ,,normalą'' allegrową cenę, a sam się przyznał że widział to ogłoszenie od poprzedniego właściciela. A mój koszt to wypranie tapicerki plus swój czas na umycie go :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, chętnie kupię E60 2.5-3L diesel, w dobrym stanie, za 25k zł :D

 

Lubię czytać wypowiedzi handlarzy, bo nagle okazuje się, że dieslem Niemiec jeździ tylko do kościoła, serwisuje w ASO cały czas, a na koniec specjalnie tanio sprzedaje, bo takich starych aut to nikt nie chce w DE kupować. Jak auto ma zjechane wnętrze to się tłumaczy, że Hans był bardzo gruby i się pocił, a jego małżonka używała kremu do rąk i nosiła dziesięć pierścionków. Dlatego auta z przebiegami 150-200k wyglądają jak wyglądają. A Polak dalej szuka okazji i nie rozumie, że serwis nawet 10-14 letniego BMW, zwłaszcza w dieslu, może przez pierwszy rok od zakupu pochłonąć połowę wartości auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, omegi Bfl z 2003 z 3.2 próżno szukać w Polsce, a Niemiec za darmo też nie odda. W Polsce same ulepy. Ale na upartego znalazłbym i z pakietem startowym, opłatami i nową instalką LPG w 20tyś nie zmieszczę się. Stąd też myśl, żeby kupić auto nowsze konstrukcyjnie niż `94 rok. Wiem, że A6C5 jest z `96 rok więc nie wiele nowsze. Ale wykonanie i jakość materiałów o wiele lepsza. W grę jeszcze wchodziło A4 B6 ale za wąsko tam dla mnie. E39 jest ładne ale środek mi nie do końca odpowiada w BMW i boję się, że koszta części zjedzą mnie. Może wydawać się, że wybrzydzam i że za 20tyś wyobrażam sobie 5 letnie cacko ;) Rozglądam się już ale też czekam na gotówkę i wtedy zacznę jeździć. Może trafię przypadkiem na coś czego nie szukałem a spodoba mi się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz że E39 to znacznie bardziej udane auto niż A6 C5. Koszty eksploatacji takie same, a frajda z jazdy po stokroć razy większa w BMW.

 

Powyższych postów o E60 30d za 25 tyś nawet szkoda komentować. Tyle kosztuje ładne E39 w mpaku w 30d, ale widocznie mamy różny pogląd na to co jest w ładnym stanie. Wiem że auta się starzeją i ceny spadają ale wszystko ma swoje granice. 40 tyś kolega zapłacił parę miesięcy temu za E91 w pełnym mpaku 20d pre LCI i uważam że to była dobra cena bo auto poza paroma pierdołami bez wkładu. Kupowane osobiście we Frankfurcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też napisałem ...e60 za 25 tys o matko Boska...wesołego alleluja Ci życzę jak haczysz takie okazje to nic tylko zostać super handlarzem..Wole mieć naje..ne w głowie i kupić fajną 14 letnią e39 na mega wypasie za te pieniądze jak odwinięte z latarni padło 4 lata młodsze.Szukałem 2 lata temu e46 i z silnikiem 3,0 w pb i m pakiecie z 2000r gościu wołał 30 tys nie kupiłem bo nie miałem tyle wtedy ale samochód dupe urywał okrutnie pod każdym względem.

Sprzedając moje poprzednie auto znajomemu powiedziałem że coś stukać zaczyna w zawieszeniu itp..kolega wsiadł prejechał się i powiedział że nic nie słyszy...Jeden kupi za 10 tys i powie że kupił mega auto z dobrego rocznika ale to nic że z 5 tys upierniczy w pierwszym roku na nim bo i tak powie że dobrze kupił i auto malina a drugi dopłaci te 3 tys i kupi ten sam model w stanie nadającym sie do jazdy.Uwierz mi mam już chyba z 6 samochód jak nie lepiej i zawsze płacę trochę więcej jeżdżąc dziwnym trafem bezawaryjnie i do celu.

Osobiście patrząc na znajomych i to że raz się naciąłem na początku -nie kupiłbym auta od polaka ...Większość dopóki całkiem coś nie padnie i auto nie stanie to nie wymienia nic bo przecież jeździ a jak się nazbiera tego trochę to podpicuje i na allegro.Tyle co się "petard" naoglądałem to klękajcie narody.W ogłoszeniach i rozmowach to Panie aż szkoda sprzedawać a pojedziesz ,oglądniesz i wracasz wkurzony bo chłop myślał że jakiś matoł przyjedzie co nie wie nic kompletnie o budowie samochodu...i stąd są te ceny na allegro czy innych portalach bo jednemu się znudziło ale ma dobry stan to puści za 20 tys a drugi ma rozkapę i liczy że znajdując frajera puści mu te padło za 15 tys a auta z jednego rocznika z podobnym wyposażeniem.

Sorry za elaborat ale śmiać mi się chce jak ktoś usiłuje mi wmawiać że są dobre samochody w dobrych pieniądzach...bądźmy poważni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka i bez sensu. Jeden jeździ marką, drugi jeździ ceną, trzeci respektem a czwarty kupi idealny samochód w stosunku cena/rocznik/jakość i wyjdzie na tym najlepiej, co kto lubi.

 

Nie ma co się spinać, chociaż w święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario Twoich głupot nawet nie chce mi się czytać tzn. pierwszy post o min.25tys.zl za min 2001r jeszcze przeczytałem ale na ostatni brakło mi sił.W miesiącu sprzedaję około 2-3 sztuki e39 ( uwielbiam ten model ). Na ładnego polifta z min.2,5-3.0 m54 wystarczy 17-19tys.zl. Jak ma być m-pakiet to od 22tys.zl ( miałem ostatnio individuala z 2002 w m-pakiecie- poszedł w dzień za 22tys.zl). Ludzie nie biorą pod uwagę że na zachodzie te samochody traktowane są jak stare śmieci, drogie w utrzymaniu, oni się chcą tego tylko pozbyć. Nie lubię mówić o cenach ale ostatnio kupiłem 520i z 2002r, ori 250tys.km, wszystko w oryginale ( ale trzy elementy do poprawienia bo ruda się pokazała ) za 1300e :D z szeroką navi ;)

Co do e60 za 25-30tys.zł to też życzę powodzenia...z tego co widzę to min.5500e trzeba położyć za pierwsze roczniki, przebiegi od 300k km w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co chcesz więcej wiedzieć ? Przecież już Ci odpisali wcześniej...

Ja tak jak juz wcześniej pisałem nie pakuj się w 1,8 będziesz żałować. Jedyny plus dla nie których to Brak dpf'a .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w budżecie 22 tys to się nie można pakować w 2.0 tdci bo to padaka będzie.

a da się jakoś tego 1.8 do 140KM chociaż zrobić ?

 

z takim budżetem to bym się w żadne mondeo mkIV nie pakował... każde będzie miną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.