Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przy kupnie astry z silnikami z16xer, z18xer zwróć uwagę na kilka rzeczy i jeśli będzie ok to można brać. Ja mam w zafirze 1.8 140km i idzie ładnie na 3jce do setki. Spalanie w mieście mam 10.5 l/100 a jadę połowę po osiedlu na dwójce. W trasie przy średnio 100-140 poniżej 7l/100. Wadą jest duży hałas powyżej 3,5 tys obrotów. Dobrze że u mnie autostrad brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 20 k odpuściłbym sobie lagunę 2, skoro w tej cenie można mieć 3 generację bez problemu, która jest o niebo lepsza pod każdym względem i nie ma tej paskudnej łatki '' królowej lawet'' . Pomyśl nad dołożeniem paru groszy i nowym c5, passat b6 to też fajny wybór. Francuza lepiej kupić świeżego, bo 10 letni po chwili będzie warty przysłowiową czapkę śliwek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre looknij tam na jakieś mondeo MK4, Passata B6, Astrę H lub focusa II, Golfa V kombi.

 

Altay myślałem właśnie n ad passatem B6 albo laguną III. 20 tys też mi się wydaje ze to już trochę "dużo" na Lagunę II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b6 przeszkadza mi tylko skrzypiące wnętrze, poza tym fotele i kokpit są bdb. W lagunę 2 nie masz się co pchać z 20 tysiącami, nie wiem, czy nawet się ostały jeszcze tak drogie egzemplarze :D Mondeo mkIv w przedziale około 20 można znaleźć, ale najczęściej są to 2.0tdci 131ps, dlatego takie tanie. Laguną 3 2.0dci jeździł od 2008 roku mój wuja, samochodem zrobił mnóstwo kilometrów i ze ździwieniem stwierdził, że to jego najmniej awaryjny samochód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna 3 za 20 tys...hm...ciekawe.Sensowne od 25tys się zaczynają.Z ciekawostek w tym aucie to elektroniczny hamulec ręczny.Laguna IIph2 czyli lift już nie jest taka awaryjna jak przedlift.Większość IIph2 ma sensowne wyposażenie a i komfort jazdy tym do np vw czy każdego niemca w tym przedziale cenowym o niebo lepszy bo plomb w zębach nie wytłucze na naszych pięknych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altay, no to tym lepiej, LIII jeszcze lepsza :) te 20 k na IIphII to był taki strzał. Dawno nie oglądałem lagun ;)

 

a, no i laguna ma jeszcze tą przewagę, że jest lepiej zabezpieczona przed korozją (mamy w firmie 4 paski, od nowości, i w każdym wyłazi ruda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mondeo mkIv w przedziale około 20 można znaleźć, ale najczęściej są to 2.0tdci 131ps, dlatego takie tanie

I co zlego ze 2,0 tdci ? . Ale nie ukrywajmy ze za 20k to typowy po flotowy golas bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Audi A6C6 Avant.zajefajny samochód

 

Do 20 tyś, jak masz dostęp do ładnych to poprosze odrazu z pięć sztuk :)

Dołóż jeszcze troszkę i sprzedam Ci swoją

Przyszła chęć zmiany na BMW 7 lub A8 :)

 

 

Jak 2.0 TDI to wiem, że ceny nie ma.

Druga sprawa czemu mam dokładać, budżet 20 tyś kolega napisał, to za 20 nie chcesz sprzedać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.