Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

Franek za 60 tys to można mieć w211/w204 z 2009/10r - a ja mówiłem o początku produkcji btw.Nie róbmy offtopu bo każdy ma komputer to sobie może sprawdzić :D

 

Żle trafiłes kolego. Co innego cena z allego a co innego cena za samochód z pierwszej ręki w danym roczniku.

Ja tam po 6 włąscicielach nie kupuje.

 

Poza tym mecenasa to się w salonie kupuje a nie po giełdach.

:-]

 

 

 

uuuu burżuazją zalatuje.. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo stąd są własnie plotki.

Leciałem wczoraj pare km z kumplem w211.

Pusta droga, fajnie się leciało i tak o 211 zaczeliśmy gadać.

Normalne, że przesło na temat cen.

2006 rok w polifcie, bez filtra cząstek stałych w Rajchu kosztuje z rozsądnym przebiegiem 12 k ojro. Plus akcyza i inne to wychodzi 60 k.

U nas takie są po 40 a nawet i taniej.

Tylko że jak w Polsce gospodarz już kupi - to złotówki nie dołoży bo mu szkoda.

 

Co jest przyczyną?

A no to że każdy chce mieć drogi samochód tylko mało kogo na niego stać.

Ludzie myslą że jak już mają te 40 k to w mecenasach można przebierać.

Chyba tylko walutę pomylili.

 

Taka prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Frankiem. Kolega szukał e60 w mpaku po lifcie, chciał kupić tu, bo przecież 40 tysięcy starczy na czarne 530, ale stan aut byl nie lepszy niż pierwszego lepszego e39, a gdzie dopiero mówić o książce serwisowej, ostatni wpis przy 60tyś km, a przebiegu 220k :D skończyło się na e60 2008 z rajchu, położył 13k eurosów i samochód od początku do końca w bmw, stan idealny ;) już dawno zauważyłem, że nowe, luksusowe auta, sprowadzone z Niemiec do Polski są tańsze niż właśnie tam :D Przykład z wczoraj kolega zażyczył sobie b7 koniecznie 2.0 w benzynie. Zjechał całą Polskę i zawsze było jakieś ale, ceny około 25.000zł. Znalazłem w Niemczech egzemplarz jaki chciał, wyjdzie go parę tysięcy drożej, ale z pierwszych rąk i świeżo po pełnym serwisie w audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sucre ,

Robię wstępny recon, jeszcze muszę wytłumaczyć żonie jak z 15~16 zrobiło mi się 25~30 na auto: ))) a skoro już w tym budżecie to może nową c5. .. masakra: ) ale dla ukazania sprawy jak coś ładnego będzie to daj jakieś brief info to żonie rozpocznie pranie mózgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuflik będę trzymał rękę na pulsie, jeżeli miałbyś około 30k zł to spokojnie mogę Ci znaleźć C5 w dieslu z 2009r ( i osobiście to też byłby mój typ ). Swoją drogą nic tylko się cieszyć że budżet tak idzie w górę :song:

A dziś małe zakupu stojące pod znakiem turbo, jutro ciąg dalszy :D

NVBHYgc.jpg

R13X66a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buka wszędzie kupisz dobre auto, sęk w tym żeby wiedzieć gdzie/jak znaleźć dobry egzemplarz. Wiadomo, każdy ma swoje miejsca gdzie stale jeździ po samochody. Jak będziesz konkretnie szukał daj znać, postaram się coś znaleźć w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buka wszędzie kupisz dobre auto, sęk w tym żeby wiedzieć gdzie/jak znaleźć dobry egzemplarz. Wiadomo, każdy ma swoje miejsca gdzie stale jeździ po samochody. Jak będziesz konkretnie szukał daj znać, postaram się coś znaleźć w dobrej cenie.

 

 

Adam, a samochody powiedzmy za 7-8 tysięcy tez sprowadzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, od 5 lat jeżdżę 1.9 jtd, to ten sam silnik co w Oplu. 5 kierowców, ja jeden mam zapędy na "czerwone pole". Auto od nowości w firmie, przebieg 150 tys., zawsze zwykła ropa z Orlenu, taki wymóg.

Awarie? Zero, nic, serwis co pół roku, auto czasem jeździ 16h na dobę, 90% to miasto i spala mniej niż mój 2.0hdi w 407. Świetny silnik tylko że trochę głośny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, trafiają Ci się może civic 7 gen, ale type-s/vsa ? czyli 2.0 benzyna K20A3 ?

Pytam ponieważ w okolicach wakacji chyba się do Ciebie zgłoszę z prośbą o poszukiwanie civica/ mazdy 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.