Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Adrianeo, było już :P

 

A tak swoją drogą, to widząc jak Polacy potrafią klepać, to faktycznie była tylko przycierka parkingowa :)

No moje oko co 10-15 używane auto w PL wyglądało podobnie, tylko że nikt wcześniej nie szukał/kopał itp. :)

 

Znajdzie się i amator na te S4, który do internetu zagląda żeby przeczytać mejla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną prośbę. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie coś na temat tego auta?

http://otomoto.pl/audi-a4-taka-jakiej-s ... 66545.html

 

Jutro jadę go oglądać, serwis umówiony, itp. ale może ktoś z Krakowa wie coś na temat sprzedającego lub kojarzy auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamilgt, odradź koledze ten model...wiem, że auto fajne itp. bo sam nie raz chciałem sprowadzić....ale....jest bardzo awaryjne.

 

cubstone, z takimi zderzakami to on na pewno nie przyjechał z fr ;) coś było robione na 100% tylko w jakim stopniu? pamiętaj...załatwienie elementów w kolor nie jest teraz dużym kłopotem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cubstone, co do zderzaków to przy tym przebiegu na 95% były podrapane. Po drugie żaden Francuz nie oddał takiego Audi bez powodu. Musiała być jakaś kolizja albo crash. Zadzwoń i spytaj o zdjęcia przed naprawą.

 

Na pewno jest wyszykowana porządnie pod sprzedaż. Z drugiej strony mogła być zbita np. maska, reflektor, uszkodzona jakaś chłodnica, trochę plastików i tam takie auto już nie kwalifikuje się do naprawy ze względu na koszta.

 

Chcesz kupić bierz kogoś ogarniętego w Audi, komp, miernik, kasa i w drogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się kupić tą A4 ;) Tak jak mówiliście- zderzak tylny był malowany, do tego małe wgniecenie na progu. Widziałem zdjęcia przed zrobieniem, nie ma się czego bać.

Poza tym naprawdę ładna sztuka, konkretnie wyposażona. Dzięki za wskazówki. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No np. ten Mercedes - http://allegro.pl/mercedes-s-klasa-126- ... 13407.html

 

Koleś żyje w świecie bajki i baśni...

 

bo Ty sie nie znasz, to super wyjatkowa wersja maybach. :D zeby te auta byly chociaz w jakims super stanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.