Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Poszukuję Polo 9N... warunki - niebieski lub czarny :D

 

Od siebie dodam że raczej 5D i 1.4benzin, myślę że to najrozsądniejszy konfiguracja na dojazdy do pracy i jakieś tam tłuczenie się po mieście przez kobietę :) może rzuciło się komuś jakieś w oczy? (przepraszam za mały off-top ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie miał ktoś z Was styczność z sorento 1wszej generacji po lifcie ? Zastanawiam się czy nie sprawić sobie na końcówkę zimy czegoś takiego.

 

 

W sensie stoi u Aliego na placu za 1500 ojro i zastanawiasz się czy coś na tym przytniesz?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie miał ktoś z Was styczność z sorento 1wszej generacji po lifcie ? Zastanawiam się czy nie sprawić sobie na końcówkę zimy czegoś takiego.

 

 

W sensie stoi u Aliego na placu za 1500 ojro i zastanawiasz się czy coś na tym przytniesz?

:D

 

Ale trzeba przyznać, że skubany wie jak podejść publikę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie miał ktoś z Was styczność z sorento 1wszej generacji po lifcie ? Zastanawiam się czy nie sprawić sobie na końcówkę zimy czegoś takiego.

 

 

W sensie stoi u Aliego na placu za 1500 ojro i zastanawiasz się czy coś na tym przytniesz?

:D

Czytasz mi w myślach :D gdyby było za 1,5k na placu to już bym dawno miał je na podwórku :dontknow: niestety nic z poliftów poniżej 4000 ojro nie ma :| Trochę boję się tego silnika, bo co drugi na mobilach ma motorschaden :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mazdą jest tylko jeden problem rdza. Poza tym auta bardzo dobre i nie zawodne. W rodzinie miałem 3x mazda 626 , mazda mx-3 , Mazde MPV , Premacy , I mazde 6 :P Każda rdzewiała ale poza tym super auta (Jedynie nie rdzewieje Mazda 626 z ostatniego roku produkcji moja mamą jeździ taka już 8 lat i nic się tam nie sypie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co mozecie powiedziec o silnikach benzynowych w Mazdzie 3 pierwszej generacji? Psuje sie tam cos? Jakies typowe usterki? 1.6 bedzie dobrym wyborem?

Moze macie inne uwagi odnosnie Mazdy 3?

 

 

witam kolegę z avensis info :good:

 

a co chcesz avensisa na mazdę zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie moze jakies opinie na temat Pajero ?

 

http://www.mobile.de/pl/marka/mitsubish ... 69928.html

 

 

Ostatnio(czyt. we wrześniu 2014) znajomy z pracy kupił 2007 rok 3.2 D 170 tys przelotu w pełnym sztosie, brakowało tylko tajek :) Czarny z pakietem chrom i jakimś bardzo fajnym audio :)

Do wymiany od razu po zakupie były amortyzatory i sprężyny. Tak poza tym silnik suchy, nic się nie dzieje, ASO na nic szczególnego nie zwróciło uwagi.

 

Miałem przyjemność nim jeździć i szczerze powiedziawszy to on jest strasznie twardy, może to kwestia nowych amortyzatorów, a może ramy. Byłem mocno zdziwiony, że tak czuć dołki w takim wielkim i wysokim wozie. Podobno teraz jak się ułożyło wszystko jest lepiej, podobno- nie jeździłem :) Wóz dobrze wyciszony, silnik radzi sobie z tą budą by sprawnie startować ze świateł. Spalanie w mieście to ok. 15l trasa można spodziewać się ok 10l.

Znajomy jest bardzo zadowolony z zakupu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajero i Land Cruisera można porównywać ze sobą. Hilux to inna para kaloszy. To są specyficzne samochody - mogę sporo napisać ale nie wiem w jakim celu kupujesz to auto: czy zawsze Ci się takie podobały, masz możliwość finansową i chcesz spełnić swoje życzenie ale będziesz jeździł nim tylko po mieście a "teren" zobaczysz jedynie chwilę po zakupie, żeby zobaczyć jak "daje radę" czy też będziesz jeździł więcej w terenie z elementami jazdy po mieście. Miałem okazję jeździć Land Cruiserem 120 tylko po mieście i zakurzonej kostce brukowej i ten rodzaj samochodu kompletnie się nie sprawdza w takich warunkach. Za specyficzne systemy, napędy, konstrukcję płaci się worek pieniędzy a wykorzystane to było może przez kilka godzin w okresie 4 letniej eksploatacji samochodu. Samochód w mieście nie jest zwrotny, są problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, na trasie też tym nie pojedziesz szybko a jak chcesz szybko to dajesz sobie spokój ponieważ kompletnie nie czuć (przez zawieszenie, profil opon, układ kierowniczy)drogi i wracasz do przelotowych 100-120. Gabaryty auta zdradzałyby, że w środku jest przepastnie dużo miejsca ale jest to złudne. Za kierownicą siedzisz jak na taborecie i na zakrętach spadasz z fotela tak jak z taboretu. Oczywiście te auta mają dużo plusów ale nie przy wykorzystaniu w mieście - tutaj minusy przeważają plusy. Pajero w porównaniu z LC jest uważany za "gorszy" i fajnie widać to na podstawie cen na rynku wtórnym. Oba auta jako nowe kosztuję podobne pieniądze ale kupując używane za cenę Pajero dostanie 2-3 lata starszego LC. Napisz może trochę więcej po co Ci ten samochód - tzn. gdzie i jak zamierzasz go użytkować to będę w stanie napisać coś więcej konstruktywnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tata kiedyś tym jeździł. Kilka dobrych lat temu. Jeszcze nie bardzo sie interesowalem samochodami. Ale zachwalał raczej ten samochod. Silnik dawal rade i na miasto automat był znakomity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.