Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hehe wiesz ile przez dwa dni miałem wejśc w ogłoszenie, prawie 400..A tel.chyba z pięć w tym jeden który już wsiada w auto i jedzie ( mówi że od lat mu się marzył w czerwonym kolorze ). Powiem Ci że ogólnie nie głupie auto, silnik bardzo fajnie brzmi, jakoś to się w miarę odpycha..tylko ten tył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mg zt czyli rover 75.Silniki 1,8 pb-problemy z chłodzniem a 2,0 v6 i 2,5 v6 kozackie.jedynym problemem są klapki vis zmiennego dolotu.Piękne autko za śmieszne pieniądze gdyby nie spalanie tego smoka to byłby już u mnie pod blokiem dawno.Od użytkowników sie dowiedziałem że takie 2,5 potrafi zeżreć nawet 17-18l lpg.Wszyscy to gazują bo na pb by zbankrutowali przy codziennej eksploatacji.;)

 

27 sty 2015, o 16:36

 

Czemu ta beta 5 przez ponad rok zrobiła tylko 2tyś km?

Padłem haha:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klapkami nie ma tragedii, nie jest to częsta awaria, a nawet może się nie zdarzyć. Dużo szybciej może paść silniczek sterujący nimi, ale w Polsce jest facet co od podstaw robi nowe, bądź naprawia twoje. Ogólnie to nawet każdy elektronik powinien owe silniczki naprawiać, bo to tylko dwa switche i 1 przekaźnik. Co do spalania, to 2.5 potrafi w trasie zejść poniżej 9 benzyny, jadąc do 130. W mieście, przy ciężkiej nodze, 18 lpg weźmie. Moje wyniki w spalaniu to 13-24 lpg. Ale to mi tak pali, bo znam kilka osób z tym samochodem i oni notują niższe spalanie. W lutym zmienię świece, zmniejsze przerwę i zobaczymy. Mało kto pewnie wiem, ale ten model powstał ze współpracą z BMW i diesel do BMW w innej będzie, benzyna posiada cała elektronikę z BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spalaniem po mieście to już tak jest.

 

Te 16-18,0 litrów to po ścisłym centrum Bydgoszczy (korki, światła) a tym samym autem jadąc do rodziców nadal po Bydgoszczy (16 km od centrum) spalanie spadało do 12-13,0 litrów :)

Także miasto miastu nie równe i ogólnie nie uznaję czegoś takiego jak "ile Ci pali po mieście ?".

 

Alfa Romeo 147 1.9 JTDm 16V na tych samych trasach w mieście paliła 9,0-9,5 l w centrum i 7,2-7,5 jadąc do rodziców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trasie jadąc nad morze 4 osoby, pełny bagażnik. Prędkości 160-170km/h caly czas na tempomacie, spalanie 13,6l/100km. Powrót spokojniejszy jakoś 140km/h na tempomacie, spalanie spadlo na 12 z groszem. Jak wracałem z zachodu 540iA bez lpg ( roznymi sztukami ), to przy jeździe maks 130km/h było mniej niż 10l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.