Skocz do zawartości

Zakup używanego auta


Rekomendowane odpowiedzi

Idąc tym tokiem rozumowania wszyscy powinni mieszkać w jaskiniach, ogrzewać grotę ogniskiem krzesanym dwoma patyczkami, jeść runo leśne i korę z drzew a od święta wyjść z maczugą i zapolować na wiewiórkę czy włócznią na rybę w rzece.... bo wszsytko co współczesne jest złe a to co było kiedyś było lepsze.

 

Bardzo przesadzona wypowiedz, ta twoja polemika z użytkownikiem to popadanie z jednej skrajności w drugą. Tylko, niestety dla ciebie, twoj rozmówca ma wiele racji w tym co napisal.

 

 

Miłego oglądania.

 

Ktoś mało inteligentny zaraz mi zarzuci, tak jak ty wczesniej matiemu, że twierdze, iż wszystko co nowe jest złe. Oczywiście pragne to sprostować, bo tak do końca nie jest, nie chce takze zagłebiać się w swoje teorie, bo to nie czas, miejsce, a i chęci brak.

 

bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ktoś mało inteligentny zaraz mi zarzuci, tak jak ty wczesniej matiemu, że twierdze, iż wszystko co nowe jest złe. Oczywiście pragne to sprostować, bo tak do końca nie jest, nie chce takze zagłebiać się w swoje teorie, bo to nie czas, miejsce, a i chęci brak.

 

Wychodzi na to, że jestem mało inteligentny więc chętnie posłucham Twoich teorii, żeby być bardziej obytym w świecie intryg i spisków... Napisz coś proszę jak uznasz, że to stosowny czas, miejsce i znajdziesz chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi dziś w oko Passerati 1,9TDi z 2005r, ori przebieg 185000km, cena 4850e, ale powiedziałem sobie że już nigdy Passat więc nawet nie oglądałem. W Polsce jest ich za dużo i nie mają ceny, na zachodzi stoją od 4000e ( przebiegi pod 300k km ) do 6000e ( przebiegi 200k km ).

 

A żeby nie było że na zachodzie nie da się dobrze i uczciwie kupić, to mówię że się da :D Najbardziej zadowolony jestem z 330iA, ori przebieg 197000km i od nowości nic nie malowane. Jestem zdania że nie ma takiego egzemplarza w Polsce w tym momencie.

 

ebcEPW6.jpg

KNRVnm5.jpg

Oa4gbgK.jpg

1YqyS7F.jpg

J9E1GZn.jpg

qaTL0GD.jpg

K4xvhg0.jpg

ICDTeji.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena dobra to fakt, ale miałem takiego w lato, z 2005r, cały w oryginale, 180tys.km z tego co pamiętam, klimatronic, tempomat, grzane fotele. Za 23500 nikt nie chciał kupić, poszedł za 21700zł. Tak jak pisałem, dla mnie ten model nie ma już ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a reszcie dziękuje za "pomoc" - i teksty typu dołóż więcej, lub mniejsze wymagania. Pozdrawiam

 

Nie ma co się obrażać. Ludzie chcą abyś patrzył realnie na zakup auta używanego i rozczarowanie bo egzemplarz w niskiej cenie jednak ma ją z jakiegoś powodu jest nieco infantylne. Każdy samochód używany wymaga tzw "wkładu" po zakupie i nawet jeśli początkowa kwota + doprowadzenie auta do pełnej sprawności nie przekroczy poziomu najdroższych z rocznika to moim zdaniem będzie bardzo dobrze.

 

Powodzenia w poszukiwaniach. Aha...tzw. OKAZJE nie istnieją, a jeśli już, to najmniej jest ich na otomoto/allegro/tablicy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukamy z kolegą Audi A4 B5 1.8T w sedanie (od biedy kombi też). Wszystkie oglądane auta to póki co padła jakich mało. Czy któryś znajomy od Was takowego auta się nie pozbywa? W razie czego możemy i na drugi koniec Polski jechać jeżeli auto będzie pewne. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.