Skocz do zawartości

Honda Integra Type R


Fancivi

Rekomendowane odpowiedzi

Fancivi a tak z ciekawosci, bo widze ze tam skyline stoi na jednej z fotek i ma nawet kiere po wlasciwej stronie, cos wiesz moze jak wygladala przekladka? Bo z tego co wiem to te autka to tylko z prawej strony mialy kiere, chyba ze sie myle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem ze wszystko jest do przelozenia, a przekladkami japoncow itp to firma z lodzi czy okolicy sie zajmuje i wlasnie sciagaja rozne takie ciekawe auta i przekladaja na sprzedaz dalsza. A jak dokladnie co i jak nie mam pojecia :D Jak znajde nazwe firmy to podrzuce

 

[ Dodano: 7 Grudzień 2013, 13:14 ]

No i mam pierwsza fotke :D

 

1462157_601102216594200_447045895_n.jpg?oh=5a1564a502328101c3010161b1d30dc8&oe=52A511DB

 

1481345_601456479892107_716578410_n.jpg?oh=1a33d1bf22002764e6eb663499d47dc6&oe=52A6E516

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesien a ja dalej dzialam zeby na wiosne bylo lepiej ;) wiec w piecu napalone 22st mozna dzialac :D

 

Troche sie rozebralo :D Bedzie odswiezona pokrywa zaworow, mocowanie rozporki umalowane, srubki, wiatrak i bylo duuuzo gimnastyki z dalszym doczyszczeniem komory w zakamarkach :D Zlikwidowany zbiorniczek plyny od spryskiwaczy bo i tak byl zbedny :D

 

IMAG0802.jpg

 

IMAG0803.jpg

IMAG0804.jpg

 

Umyty i zabezpieczony 303 na swoim miejscu

 

IMAG0809.jpg

 

Miedzy czasie tez wylecialy nadkola do mycia

 

IMAG0812.jpg

 

Umyte, udaja sie do lakiernika i bede pomalowane struktura do plastiku ;)

 

Srubki z pokrywy zaworow i mocowanie akumulatora trafi na malowanie proszkowe :D

 

IMAG0813.jpg

 

I jednoczenie trwaja prace oczyszczenia nadkoli z starego zabezpieczenia, aby odswiezyc konserwacje :)

 

IMAG0810.jpg

 

A wczoraj wieczorkiem zabawa z korkiem :D Tu nawoskowany juz :D

IMAG0798.jpg

Na zywo lepiej wyglada :)

IMAG0801.jpg

 

CDN :D Do swiat mysle ze uzupelnie relacje z efektow prac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dekielek pokrywy zaworow w LC9Z + CQ :D

 

P1140633.JPG

 

Pokrywa odmalowana farba VHT

 

P1140635.JPG

 

Mocowania rozporki odmalowane tez VHT

 

P1140639.JPG

 

Mikolaj wpadl z paczka :D Jeszcze dwie malutkie moze w wigilie dojda :o

 

P1140779.JPG

 

Jeszcze troche zostalo ale po malu do przodu w swieta sie dalej cos podziala bo bedzie troche wolnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przygotowalem, kolega pryskal bo juz ma wieksza wprawe, ale kiedys tez malowalem i zle nie bylo. Glownie chodzi o wygrzanie równomierne, a u kolegi maja na warsztacie piecyki idealne do tego :D

 

Zdjecie nie przedstawia w pelni faktury pokrywy ale jak zloze wrzuce lepsze zdjecie ;) Na zywo bardzo fajnie i znow w sezonie kazdy bedzie macal ja :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie farbka pozostawia świetny efekt.

Ale miałes może doczynienia z nią podczas dłuższej eksploatacji? Chodzi mi o utrzymanie- powierzchnia chropowata to świetne miejsce dla kurzu, a pod maską można łatwo paluchem zaoiliwić, jedna rundka i kłopot gotowy. Przetarcie szmatką jak to w gładkich lakierach-odpada. Tutaj ratuje nas tylko umycie chemią z wodą?

A co do samochodu... Marzenie. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam w drugiej hondzie umalowana juz z 4-5 lat i faktycznie zabrudzona ale auto nie mialo lekko po przejsciu na role auta codziennego. Jezeli cos robie przy silniku staram sie pokrywe czyms przykryc, zima nie jeździ to syfu komora nie łapie, jak sie przykurzy to szmatką spokojnie mozna odswiezyc ;) A jak szmatka nie idzie to mysle ze troche APC i pedzelek i dopiero przetarcie fibra da oczekiwany efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i do wiosny chyba juz malo sie wydarzy... ale jeszcze

 

Gdy na dworzu chlodno to czas cos w domu podzialac, Mycie/glinkowanie/woskowanie/wygrzewanie w pokoju :D

 

Pelna dokumentacja w dziale testy juz byla przy okazji produktu Shiny Garage

 

1525383_518197794944643_720784450_n.jpg

 

A ITR na zime dostal male odswiezenie, powloka kwarcowa CQ UK zostala odswiezona szybkim finishem, pozniej clener Zymol HDC i na koniec Zymol Destiny :D No i zawitaly tez OEM chlapacze :)

 

Mimo ze bialy to na zywo sie swieci/szkli az szkoda ze do wiosny poczekac musi...

 

1503943_520650944699328_1763267903_n.jpg

 

1512633_520650954699327_1071362723_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.