Skocz do zawartości

Honda Integra Type R


Fancivi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Praca bardzo staranna. Szkoda (lub nie) zależy jak na to spojrzeć, na białym tego wkładu nie widać aż tak bardzo.

Samochód wygląda na bardzo zadbany i dopieszczony - Nie zepsuj tego.

 

Czy przy starce z ok 6000 obr/min jest jakiś LC? Na luzie idzie go wkręcić do odcinki czy jest blokada?

 

Bardzo ładnie przyśpiesza, tak lekko. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS - fakt 3-4 tys wskakuja od musniecia pedalu gazu :D

 

kolcubuch, to nie moje kolo :P Tamta sztuka posiada pod maska k20 :evil:

 

kuchar, dobrze mowi seria odcina 8600 ten z racji ostrzejszych walkow odcina na bezpiecznym 8800 ale licznik troche przeklamuje ;)

 

Adamek, tez myslalem ze nie bedzie efektu, ale na zywo po wszystkich zabiegach byla widoczna roznica. W planie jest Cqatrz dla lepszej szklistosci lakieru :) Ale nawet po samym Zymolu byla widoczna roznica :)

 

Odciecie na postoju na 6tys z tego co mi wiadomo jeszcze tego nie sprawdzalem :oops: startujac z 3tys juz nie mialem trakcji, a jak zlapalo to mnie odcinka zdazyla zlapac :D Jeszcze startow nie trenowalem :mrgreen:

 

Dzieki Wszystkim za mile slowa :good: ITR bedzie mial tylko lepiej, plany nie maja konca ale cel jest jeden ma byc lepiej niz fabryka. Mechanicznie juz jest, teraz odswiezanie kazdego elementu/srubki/el. zawieszenia zeby bylo jak nowe :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny samochodzik.Z ciekawości coś sobie chciałem o nim przypomnieć i zastanawiam się czemu na wikipedii piszą o tym modelu że to hatchback. :dontknow:

Cytuję:

"Model Integra Type R został wprowadzony na rynki niektórych krajów europejskich w 1998 roku i był oferowany do końca produkcji tej generacji Integry, czyli do 2001 roku. Europejska Integra Type R stylistycznie jest taka sama jak Acura Integra. Występowała tylko jako hatchback. Model ten został wprowadzony na europejski rynek celem umocnienia pozycji Hondy jako producenta aut o sportowym charakterze."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny samochód, stare dobre wzornictwo lat 90...( szkoda że teraz to już nie to samo ). Filmik mnie zmiażdżył..w tym przypadku to chyba nie ważne ile ma do 100km/h, ja jestem ciekaw ile ma ze 100-200km/h :o

Co do samej robótki to też bardzo fajnie, myślę że na żywo wygląda pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Honda wróci do produkcji takich ikon motoryzacji jak NSX/Integra/CRX czy S2000...

 

Te auta nadal wyglądają świetnie i nie zakatowane trzymają cenę...

 

Jestem zachwycony tą Integrą :kox: i żałuję, że mam taki mały garaż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.