Skocz do zawartości

Honda Integra Type R


Fancivi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ayrsen, Nieobecnosc? brak czasu na sledzenie. Moze siedzi teraz w garazu i odpicowywuje kolejny samochod :)

 

A w temacie ITRa... moze jak pogoda pozwoli to umyje jutro dziada i zrobie pare zdjec w plenerze :D Bo dzis troche owadow ponioslo smierc podczas "przejażdżki" :evil: Zapomnialem ale nastepnym razem zmierze ile ma od 100 do 200 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel1380, bo to HB :) Klapa idzie cala z szyba do gory, bagaznik jakby chcial zapakowac jest baaardzo pojemny. A sedany to sedany krotka klapa... inaczej tego wytlumaczyc nie potrafie :dontknow:

to bardziej 3 drzwiowego liftbacka przypomina jak już :mrgreen:

Tyle że liftback musi być 5 drzwiowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam się golfem 1.4 nie mogłem go dogonić

próbuj Golfem 1.8 to będą równe szanse z racji tej samej pojemności :D

 

[ Dodano: 3 Maj 2013, 15:01 ]

Ciekawe kiedy Honda wróci do produkcji takich ikon motoryzacji jak NSX/Integra/CRX czy S2000...

to samo pytanie sobie zadaje tysiące ludzi :/

niech sobie robią te wytwory typu hybrydowy Civic czy małe miejskie wozidełka ale szkdoa, ze całkiem zapomnieli o historii i całej otoczce aut z dopiskiem "type-r" czy "vti". Ostatni CTR FN2 jest super i moim zdaniem to geniualne auto do wzmacniania ale czasy CTR'a EP3 w 2001-05r kiedy marszczył konkurencje to były chyba ostatnie naprawde fajne czasy i polityka Hondy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię skośnych, ale są wyjątki - fajne autko Fancivi :)

 

Ciekawe kiedy Honda wróci do produkcji takich ikon motoryzacji jak NSX/Integra/CRX czy S2000...

 

Ogólnie wydaje mi się że wraz z końcem XX wieku większość koncernów przestała myśleć o produkowaniu uduchowionych aut które byłyby w zasięgu ręki "zwykłego" człowieka, bo to im się nie opłaca, za wąska skala, a w każdym razie mniej opłaca niż uznanie szerszej publiczności za stworzenie np. kolejnego modelu do którego zmieści się wózek.

Niby mamy coraz lepsze super samochody, tylko co z tego skoro zwykły człowiek jest od nich coraz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, a ja tylko 5 od niechcenia docisnalem :D

Debet, Malo tego jest w PL, w dobrym stanie jeszcze mniej. Zadko kiedy cos pojawia sie na allegro lub innych portalach, a jak juz to w ilosciach sztukowych

kuchar, i tylko pojemnosci :lol:

 

A ze weekend majowy podobno jest... po pogodzie nie widac :/ Wczoraj rano udalo mi sie umyc ITRa bo troche robakow pozabijal na drogach... plan byl zeby jechac dzis na otwarcie sezonu do Belchatowa jednak pogoda :zly:

 

Troche piany z Glorii, mycie jeszcze stara rekawicą bo nowa dopiero dzis zawitala :D

P1130363.JPG

 

Po oplukaniu ;)

P1130368.JPG

 

G-techniq

P1130369.JPG

 

Czas na dalsze pieszczoty, teraz el. gumowe

P1130373.JPG

 

P1130375.JPG

 

Zalegle braki :D Wneki tez sa czyste... slabe zdjecia bo w garazu

 

P1130376.JPG

 

Masce od spodu tez sie oberwało APC lekkim, a następnie powędrował Zymol Detail

 

P1130379.JPG

 

Wnetrze cd. dywaniki zabezpieczone profilaktycznie

 

P1130381.JPG

 

I na koniec dostawa gratow, ktorych juz nie moglo zabraknac :)

 

P1130398.JPG

 

Zobaczymy jak CQ wplynie na wyglad bialego akrylu ;) A pozniej dla przyjemnosci smarowanie Zymolami i Swissvaxami :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Civic to obecnie wiecej stoi niz jezdzi, bo doszla jeszcze sluzbowka. A relacji nie ma bo wnetrze jest zawsze czyste, a lakierniczo to najlepiej calosc odmalowac by bylo :)

 

 

A w temacie ITRa, dzis jakos pogoda pozwolila wyprowadzilem go i musialem zabic jakos Z. Destiny zeby zrobil miejsce CQ UK. Standardowo piana mix APC, Ludwik, Piana aktywna i nie wiem co ja jeszcze tam wlalem :D Potem mycie nowa rekawica CarPro... bajka... tak moge opisac ta rekawice ;) No i potem poszlo IPA w ilosciach plynacych po lakierze. CQ nakladalem pierwszy raz... nie wiedzialem jak to bedzie szlo, ile dawkowac na szmatke. No ale do dziela, caly samochod wysmarowalem oszczednie... zuzylem tyle ze jeszcze bym polozyl ze 3 warswy. I tu chyba bylem za delikatny w dawkowaniu :oops: Po godzinie przelecialem auto Reloudem... Z racji troche slabego oswietlenia i bialego lakieru pozniej zauwazylem miejsca niedopolerowane ale poprawic sie dalo. Jutro zobaczymy co z tego wyszlo jak wypchne auto z garazu :o

 

A zdjecia z dzis, srednia jakosc troche spowodowana zmiana rozdzielczosci. Ale cos sie zaczelo swiecic :D

 

P1130412.JPG

 

P1130415.JPG

 

P1130417.JPG

 

I w bialym tez sie odbija :mrgreen:

 

P1130423.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Brawo, świetne podejście do tematu, robiłem w maju dokładnie to samo u siebie w Celice :) Także wydawało mi się, że podczas prania wykładziny lepiej ją wyciągnąć i prać na dworze, by zminimalizować wilgoć w aucie (która podczas "normalnego" prania w aucie może wystąpić?)

 

Jestem ciekawy jak taka ITR ma porównanie z Celą, obie japońskie szlifierki fwd, marze o przejażdżce ;)8-)

 

btw jakbyś ITR porównał z Pralką 2.2 Vti? (czy w ogóle takie porównanie ma sens :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qub@, Wilgoc od prania w aucie nie wystapi jezeli jest cieplo i doschnie na sloncu cale auto. Pralem tak po kupnie... ale efekt wyprania na zewnatrz myjka cisnieniowa + pozniej jeszcze plukanie/sciagniecie nadmiaru wody georgem i jest mega roznica.

 

Ale Honda ma najlepsze szlifierki :D GT4 kolegi mysle ze nie da rady na kresce mimo 4x4 bo roznica mas jest spora :) A celica ma szpere?

 

2.2 Vti jezdzilem anglikiem, fakt szlo to dobrze ale nie mialo takiego kopa, tego dzwieku jak ITR mimo ze to tylko 1.8 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.