Skocz do zawartości

Golf 5 GTI


Gość PiTT

Rekomendowane odpowiedzi

no foty praktycznie pod domem, jakoś dojachałem, sucho było ;)

stwierdziłem że nie będę kombinował z falgami na zimę tym bardziej że dostałem komplet zimówek na stalówkach razem z autem

a jeżdżenie na zimowej 18" jest niestety mało komfortowe a przy okazji szkoda felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW v.3 ???

nie, Eibach Pro Street S

wg. mnie na ulicę idealne, ale na tor nieco za miekkie

zresztą Eibach wg. mnie robi nieco za miekkie zawiasy jak ktoś chce po torze poupalać

za to na ulicę jest bardzo dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam dlatego bo miałem w moim poprzednim VW gwincik KW v.3, bardzo fajny zawias, bardzo dobrze znosi nasze dziurawe drogi, ale chyba tak jak mowisz na ulice lepszy eibah bo moje KW było strasznie twarde mimo ze kombinowałem na różnych ustawieniach. Evo narazie na seryjnym zawiasie, ale może zagości Tein.

Dobra nie zaśmiecam już tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dzięki dzięki, przy okazji objazdu Wilanowa od strony wału i trochę częsci Siekierek trafiłem na Glebową :D

mieszkam na Wilanowie aktualnie a wcześniej na Stegnach od małego, więc te okolice dobrze znam ;)

jeżdżę głównie na ręczną w Blue City bo mam blisko z roboty

a czasami na ręczną pod Torem Stegny

ale zasypało, masakra normalnie :kox:

co do sprzętu to aparat nikon d300, kiedyś sobie zrobiłem prezent, ale szkła bardzo przeciętne, stałka 50mm 1.8, kitowy 18-105 no i szeroki 10-20, taki podstawowy zestawik, ale chwilowo wystarczający, może kiedyś jakoś to sobie rozbuduję bo nie ukrywam że lubię robić foty i cały czas się uczę

 

jakoś tej fotki zapomniałem wrzucić a to też już po :ad:

 

dsc8226.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.