Skocz do zawartości

Golf 5 GTI


Gość PiTT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jak wiadomo na czarnym lakierze mocno widać wszelkie ślady na lakierze, więc postanowiłem je nieco odświeżyć

podobno lakier i tak był w bardzo dobrym stanie

ale po zabiegu naprawdę ładnie się świeciło ;)

 

gtisnb.jpg

gtisnb2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, fajnie.

od dłuższego czasu mam ochotę zrobić czerwone auto, a po głowie chodzi mi właśnie GTi albo evo;)

zdradzisz nam czym był przesmarowany po zabiegu?

robiłem w snb jak mieli środki Nielsena, więc zakładam że tym go pucowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zdjęcie z drugiej serii jest dobre, mocno dobre.

Szkoda, że nie da się już wrzucać na forum zdjęć w rozsądnych wymiarach tak jak na każdym poważnym forum o detailingu. Klikanie w miniaturki skutecznie odstrasza od dokładniejszego oglądania projektów, tym bardziej kiedy fotek jest więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się błyszczy :good: no i super fotki :-]

 

Miałem okazję pojeździć takim modelem, czysta przyjemność :)

:good:

powiem tak, seria nie jedzie :P

a profil 40 jest do zniesienia :)

można się przyzwyczaić tym bardziej że wcześniej jeździłem na 35 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota piękna ,widać ze to nie fuszerka. No i autko tez zacne. Witaj PiTT ,mam nadzieję ze mnie pamiętasz :)?

hehe, no pewnie że pamiętam, czasy R19 ;)

witam i dzięki wszystkim za miłe komentarze, ale golf jak golf, nic nadzwyczajnego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota piękna ,widać ze to nie fuszerka. No i autko tez zacne. Witaj PiTT ,mam nadzieję ze mnie pamiętasz :)?

hehe, no pewnie że pamiętam, czasy R19 ;)

witam i dzięki wszystkim za miłe komentarze, ale golf jak golf, nic nadzwyczajnego :P

Nie gadaj PiTT autko fajowe, tym bardziej ze autko przyjechalo do nas w bardzo ladnym stanie zarowno lakier jak i skory byly w stanie dobrym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zimie też staram się dbać o lakier chociaż ciężko bo zaraz po myciu jest syf na aucie

mniej więcej raz na m-ce używam konserwera którego dostałem w SNB

jedyna uciążliwość to jedynie korzystanie z myjek ręcznych a czasami na automacie tak szybko można sobie umyć auto... i porysować przy okazji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no,pięknie tylko ciekawe czy był taki sam jak dojechałeś do domu :-] Widzę ze jesteś kolejnym zwolennikiem nie zakładania kołpaczy na zimę. Mowie oczywiście o oryginalnych. Mi osobiście nie podobają sie czarne stalaki na wierzchu ,ale jak Ksiądz dobrodziej uważa ;)

Zdjęcia jak zwykle pikne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.