Skocz do zawartości

Mr Cleaner Detailing Expert Shop


MrCleaner

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
mam pytanie odnośnie płatności elektronicznych czy już wszystko ok czy nadal jest problem ?

 

płatności elektroniczne, a więc czy to szybkim przelewem bankowym czy to karta kredytową już działają bez zarzutu :)

 

[ Dodano: 9 Marzec 2011, 08:43 ]

Jest szansa, ze pojawi sie Kestrel Das-6 PRO?

 

jeżeli będzie więcej zainteresowanych modelem DAS-6 PRO to go wprowadzimy do sprzedaży, aczkolwiek wyższa cena może niektórych odstraszać, choć nasza maszyna testowa naprawdę fajnie się sprawuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
właśnie dokonałem zamówienie nr 655 i mam takie pytanko kiedy można się spodziewać pada 75mm ??

(szkode że jak ostatnio zamawiałem starterkit DA nie wiedziałem o kodzie rabatowym :) )

Nic się nie martw :) Mr Cleaner docenia swoich klientów :)

Skontaktuj się z nami co chciałbyś dodatkowo otrzymać za brak ostatniego rabatu forumowego (ok 21 zł)

 

[ Dodano: 9 Marzec 2011, 22:17 ]

choć nasza maszyna testowa naprawdę fajnie się sprawuje :)
Napisz cos wiecej, na zachete ;)

 

mmm... nie chcę Ci robić smaka ale ... ładnie bzyczy :ad:

 

jeśli zbierze się grupa chętnych to wprowadzimy PRO do dystrybucji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla by sznasa zlozyc DAS-6 PRO w zestaw, np z padami LC i jakimis srodkami np 2 wybrane Menzerna. Oczywiscie chodzi o cene ktora byla by atrakcyjna w stosunku do kupowania wszystkiego osobno. Wstepnie jestem zainteresowany DAS-6 PRO. Do amatorskiego uzytku mysle, ze lepszym rozwiazaniem bedzie dobra oscylacja niz kiepska rotacja.

Jak DAS-6 PRO wypada w porownaniu z DAS-6 jesli chodzi o halas i kulture pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak DAS-6 PRO wypada w porownaniu z DAS-6

też by mnie to interesowało szczególnie różnice techniczne i jakie + przemawiają na korzyść PRO?

Aha czy jest możliwość FV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak DAS-6 PRO wypada w porownaniu z DAS-6

też by mnie to interesowało szczególnie różnice techniczne i jakie + przemawiają na korzyść PRO?

Aha czy jest możliwość FV?

 

też mnie interesują różnice techniczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
no i czy warto dopłacić

Powiem tak, nigdy nie posiadałem DAS-6, więc trudno mi porównać pracę z DAS-6 Pro, której obecnie używam. Tu mam nadzieję wypowie się MrCleaner.

Jednak patrząc na różne opisy ludzi pracujących na DAS-6, ja nie wiem co to znaczy zatrzymanie maszyny, czy mocny spadek obrotów podczas pracy. DAS-6 Pro ma zdecydowanie mocniejszy silnik. Inną zaletą jest dość długi kabel (6m), co bardzo się przydaje. Jak z hałasem i kulturą pracy? Dla mnie OK. Ale tu znowu musi się wypowiedzieć osoba mająca porównanie do DAS-6 lub innych polerek. Czekamy zatem na MrCleaner'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.