Skocz do zawartości

Za kulisami valetingu w Irlandii


Rekomendowane odpowiedzi

Zazdroszczę, że masz na czym ćwiczyć :-] . Myślę, że nawet przypalony lakier można takiemu klientowi wytłumaczyć że taki był :kox: - przecież oni nie widzą co pod tym brudem mają :lol:

i halogen
tak halogen najważniejszy :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • Moderator
To widzę, że ty bardziej pracujesz w czynie społecznym i dla przyjemności niż dla prawdziwego zarobku :song:

Po czym wysnułeś takie stwierdzenie Watsonie???? :dontknow::idea:

 

Za Full valeta , czyli coś takiego jak w mondeo 2011 , stawę miałem 80 euro - czyli tyle samo albo trochę mniej niż gdybym gdzieś pracował . Za astrę wziąłem tyle samo , szkoda ,że nie mam zdjęć wnętrza astry sprzed tak dla porównania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak standardowo wyglądają wnętrza vanów używanych przez budowlańców w Irlandii

 

Jak na "budowlańca" to naprawdę nie ma dramatu. Widziałem auta po budowlance sprowadzone z Niemiec, widziałem też takie które jeżdżą w Polsce - dokładnie to samo. Tynk i gruz wszędzie, tego się nie uniknie ;) Właściciel zapłacił za usunięcie tego utlenienia czy to kolejna "prywata" na aucie klienta :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak standardowo wyglądają wnętrza vanów używanych przez budowlańców w Irlandii

Mam nadzieję, że będę miał czas na zrobienie mini relacji z Gazelli. Przekonasz się że nie musi być budowa i nie w Irlandii :-] Jest to standard samochodu pracującego. Oto samochód osobowy właściciela Gazelli

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=13628

czego można się spodziewać w ciężarówce ? :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego można się spodziewać w ciężarówce ? :song:

 

Zależy od kierowcy :) Często piorę kabiny ciężarówek i różnie to bywa. Miałem taki przypadek, chłopak tak koło 26 lat, miał taki syf w kabinie że nie wiedziałem od czego mam zacząć. Za tydzień prałem następną kabinę z tej samej firmy i gadałem z następnym kierowcą, też młody chłopak, ale tu w porównaniu z tym wcześniejszym było czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja zaczynałem pracę w Irlandii na budowie, dostałem do dyspozycji 14 miesięczą Navarę. Wiem, że ciężko w to uwierzyć ale w środku na przyschniętym błocie rosły gdzieniegdzie chwasty, O zewnętrzu nie wspomnę. Kiedy ją wysprzątałem (nie detailing)-ot zwykłe, porządne czyszczenie,patrzył na mnie jakbym mu rodzine skrzywdził.

Jak samochód roboczy może być w ogóle czysty?

Kiedy miałem okazję jeździć prywatnymi autami jego i jego żony to

:shock::shock::shock:

Większość z nich ma właśnie zwyczaj rzucania opakowań po fastfoodach, słodyczach i napojach pod fotele co z resztą widać na powyższych zdjęciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z nich ma właśnie zwyczaj rzucania opakowań po fastfoodach, słodyczach i napojach pod fotele

Ja też mam taki zwyczaj - dużo km w trasie, ale włożyłem za siedzenie pasażera mały kartonik i teraz wszystko tam ląduje.Jak ktoś z przodu wsiada to już wstydu nie ma 8-)

Mała rzecz a cieszy. I nic nie kosztuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym obniżaniem siedzeń też racja :lol:

Gość kiedys przyjechał założyc mi polisę ubezpieczeniową na życie. Podwoził mnie do bankomatu.

W jego Hyundai'u Sonacie było tyle "dokumentów" na podłodze, że siedziałem prawie zasłaniając kolanami uszy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.