Skocz do zawartości

Za kulisami valetingu w Irlandii


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

golden0282 pamietam Twoją relację z Celicą. Kurde myslałem ze tamto to mega szczur.... Jeśli te wszystkie zdjęcia to dokumentacja Twoich prac to chylę czoła :good:

Bo polizac czyste autko to nie sztuka, ale wyprowadzić dziada na ludzi to jest dopiero klasa sama w sobie. Trochę mi szkoda ze nie wygrałes PSB, może jestem tu świezy i nie mam za wiele do powiedzienia ale takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282, daj spokój wrzucaj chętnie zobaczymy co z tego wyszło :)

 

uwielbiam oglądać takie relacje i auta. tu jest prawdziwe pole do popisu a nie głaskanie 3 miesięcznej 911tki :evil:

 

tu na zachętę znaleziona c3 w podobnym stanie http://www.esthauto.com/citroen-c3-de-f ... 12484.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie , że mam :P , ale czy zdecyduję się je wrzucić na forum o detailingu :o

Grubo się zastanowie :D

 

To co, robimy głosowanie kto "za" a kto "przeciw"? :D

 

A tak poważnie, również chętnie obejrzałbym co udało Ci się zwojować z tymi autami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dbałość o auto chyba zależy od zasobności portfela

 

Rozumiem że auto może pracować np. na budowie- i wiadomo błoto na dywaniku zawsze będzie. Ale co ma zasobność portfela do tego czy po zjedzeniu dania z MakDonalda w samochodzie wyrzuci się opakowanie do kosza na śmieci na stacji benzynowej czy rzuci na tylną kanapę.

 

Myjnia kosztuje, odkurzacz też to fakt. Ale wyrzucanie kubeczka po kawie do kosza nie kosztuje, więc częściowo zbijam teorie o zależności między kasą a czystością :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile zaplamioną tapicerkę można usprawiedliwić tym, że tam w ciagu dnia jest "5" pór roku a wiec w mokrym łachu wbijamy do środka to zacieki od wody robią się szybko, to pozostałego syfu, piasku kolo lewarka itd itd itd to ja logicznie nie potrafię wytłumaczyć :/:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logicznie nie potrafię wytłumaczyć

 

Ano właśnie, to co Kol golden wrzucił na pierwszej stronie, to wystarczy zatopić w stawie na 24h, wyciągnąć i już będzie "najs work mate" na DW :D Całkiem przyzwoite, wcale nie najtańsze samochody :dontknow: Jak tak wygląda sytuacja na wyspach, jakby nie patrzeć kolebce detailingu, to dziękuję.

U nas "najgrubsze" gumiakowozy wyglądają lepiej :dontknow: Może dlatego, że w Polsce samochód jest jeszcze jakimś tam obiektem kultu i wyciskaczem łez sąsiadów..... :o Jasne pielegnacja to dla jednego to full stage co miesiąc, dla drugiego bezdotyk za 5 i placzek w niedzielę - ale jednak zawsze coś... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282, mozesz napisac co stosujesz ? Wiem że było w relacjach, ale może coś wyjątkowego do wyjatkowych :kox: prac :-] Mam zrobić koledze Gazelę - wygląda podobnie jak Twoje tylko wiecej gumy i plastiku. Co to gazella? - rosyjski ford transit :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.