Skocz do zawartości

Czym się zajmujemy ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 196
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

student drugiego roku geodezji :D mam zaledwie 20 lat a łatwiej by chyba było wymienić w jakich zawodach nie pracowałem :D obecnie kończę nieszczęsną pracę w urzędzie miasta, po godzinach pracuję przy projektowaniu i montowaniu mebli (większość to kuchnie), a po godzinach "pogodzin" zajmuje się tym co wyczytam na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem studia Mechaniczne na Polibudzie w Poznaniu, także można powiedzieć, że nie jestem nikim specjalnym. Dorabiałem dorywczo serwisując centrale wentylacyjno-nawiewne na dużych obiektach jak np. uczelnie czy hale sportowe. W tym roku robiłem UAM w Poznaniu, także pozdrawiam studentki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem V- ce dyrektorem sieci sprzedaży jednego z Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Nomen omen w największej mierze zajmuję się współpracą z dealerami samochodowymi ;)

 

W wolnych chwilach zajmuję się też projektowaniem mechaniki dla motoryzacji, głównie elementy silnikowe.

Pół zawodowo - kończę pisanie pracy doktorskiej.

 

Hobbystycznie... na pierwszym miejscu zdecydowanie motoryzacja, i to zarówno od strony technicznej jak i samej jazdy (szutry, asfalty i ponieważ jestem ciepłolubny - znacznie rzadziej śnieg).

 

Poza tym pasjonuje mnie masa rzeczy i niestety mam świadomość, że życia mi nie starczy aby to wszystko "ogarnąć" :/:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Widzę że temat odżył, to i jak wrzucę 2 słowa.

 

Hobbystycznie zajmuję się odrestaurowaniem starych aut oraz od niedana też i nowych :)

 

z extrasów: za niedługo się żenię:)

prezencik od forum mile widziany (np. zestaw zymol concours)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PUK PUK! Jest tu jakiś zdolny i kreatywny grafik :?:
jest :-] trochę późno odpowiadam ale raczej nie śledzę tematów pogaduchy za często, żeby nie było OT to pracuje jako manager IT...hobbystycznie coś tam znajomym projektuje, robię portale, prowadzę forum seata itp...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.