Skocz do zawartości

Opel Astra III


kubexx

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie wyszło. Największe wrażenie robi wyprana tapicerka. Mam taki sam kolor i silnik tyle, że w budzie Vectry C. Przy tych silnikach i niemieckim pochodzeniu obity lakier na masce i zderzaku to norma. Nie ma co szaleć z zaprawkami, polecisz w deszczowy dzień pełnym ogniem po autostradzie i masz znowu to samo.

Gratuluję efektu pracy, aż żal oddawać w nowe ręce.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jedyny minus to, że wszystkie CDTI wyprodukowane na zachodzie mają filtr DPF

 

na szczęście DPF nie jest czarną magią i większość dobrych tunerów przy wgrywaniu wirusa jest w stanie usunąć za kilka stówek więcej filtr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepło się zaczęło to i relacje co raz fajniejsze ( chociaż ta chyba jeszcze robiona zimą ). Podoba mi się wyprowadzenie RDS'ów, papierki tylko 2500 i 3000 czy coś grubszego było?? Co do miejscówki to przedmówcy chyba już wszytsko napisali, na pewno fajnie po pracy walnąć się na kanapie i popatrzeć na efekty pracy. Napisz co to za panel w drugim rzędzie siedzeń ( na tunelu środkowym )?? Mam nadzieję że zarobek był przyjemny :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz co to za panel w drugim rzędzie siedzeń ( na tunelu środkowym )??

 

Oplowski wynalazek "dual audio". Dzięki temu pasażerowie drugiego rzędu mogą słuchać na słuchawkach czego innego niż kierowca i pasażer w głośnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna relacja autko ładnie odżyło...

 

Miałem wrażenie oglądając relację, że bałagan pod klamkami został....

I Coli 915 do ciemnych kolorów... na wiosnę gdzie wszechobecny kurz na porządku dziennym nie najlepszy wybór... według mnie COLI przyciąga kurz jak magnes;p

 

Pozdrawiam;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna relacja :good:

Patrzę,że jesteś już z tych,u których,w relacjach nie ma lipy ;)

Mnie latem czeka podobna robota z większą siostrą.Niby dbana,niby chuchana,ale 150kkm robi swoje ;)

Jaki model parownicy używałeś? śmigasz na wodzie destylowanej,czy jak to ugryźć?Przypadkiem kupiłem,trzeba będzie się pobawić :mrgreen:

"dual audio"

Twin Audio gwoli ścisłości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki model parownicy używałeś?

 

Karcher 1020, używam wody destylowanej lub przefiltrowanej przez britę :) ale to tylko przy takich temperaturach jak przy tej relacji, idzie wiosna więc nie ma jak myjka HDS :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

I Coli 915 do ciemnych kolorów... na wiosnę gdzie wszechobecny kurz na porządku dziennym nie najlepszy wybór... według mnie COLI przyciąga kurz jak magnes;p...

 

a wg mnie pierdoły opowiadasz, coś przeczytałeś ale nie pamiętasz co i powtarzasz...

 

915 nie przyciąga mocniej kurzu, niż inne woski... i do ciemnych kolorów to bardzo fajna pozycja..

 

przyciąganie pomylileś z 476

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miHoo79, Taaa jeszcze mi powiedz, że podróbę Chińską kupiłem ! Kolego... nie pisałem tego bo gdzieś tak przeczytałem ! napisałem bo to są moje spostrzeżenia i nie zauważyłem tego raz ! tylko na kilkunastu autach które ogarniałem ! dla twojej informacji... ja z tego żyję, i pracuje codziennie przy autach aby je doprowadzić do stanu bliskiemu fabrycznego ! i jak mam kłaść wosk na ciemny lakier to wolę już położyć w tej opcji cenowej Pete's 53 niż 915'tke. Jak nie wierzysz zrób test postaw dwa auta na tydzień i zobacz na którym będzie więcej kurzu i po sprawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie muszę wierzyć i robić testów bo mam to dawno za sobą, mam granatowy LA5G na codzień i jedynym woskiem colliego który mocniej przyciągałkurz niż inne to 476, natomiast nie zgodzę się, że 915 ka przyciąga bardziej kurz niż pete's

 

Ale koniec off topicu to temat o pięknej pracy nad astra :) a my sobie możemy podyskutować na PW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.