Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Ponawiam moje pytanie ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi a bardzo mi na niej zależy.

Chciałem przeprowadzić korektę samochodu rover 75 srebrny metalic. Mam lare epl41 (DA). Próbowałem menzerna 500 + biała gąbka flexi oraz niebieski urban pro i niestety ale za bardzo nie rusza rys. Czy nie obejdzie się bez rotacji + futro? Nie stać mnie narazie na 2 maszynę i nie mam w ogóle doświadczenia z rotacją. Są jakieś mocniejsze pasty i twardsze gąbki? A może przejechać cały samochód papierem na mokro 3000? Lakier nie wyglądał na tak zapuszczony ale pod halogenem jest tragedia. Myty ciągle na automacie i nawet tempo nie widział Poratujcie. (Wyglinkowałem go i odsmoliłem)

 

Mam w sumie taki sam problem,dziś robiłem korektę toyoty i jadę menzerną FG 500 na zielonym padzie 3M ile bym przejazdów nie zrobił,mocny docisk maszyny,słabszy i pod halogenem rysy nie schodzą :zly:,tydzień temu w seicento było to samo,co robię źle ? ? Maszyna to LARE EPL -11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szybkie pytanie czym lepiej usunąć płytkie i małe rysy po kocich pazurach czy lepiej do tego nada sie UC czy może HGSC od 4Nano? praca będzie niestety musiała być wykonana ręcznie dlatego też od razu zapytam się czy jest szansa że ryski zejdą czy na wszelki wypadek zaopatrzyć się może również w papierki 2000-2500?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam moje pytanie ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi a bardzo mi na niej zależy.

Chciałem przeprowadzić korektę samochodu rover 75 srebrny metalic. Mam lare epl41 (DA). Próbowałem menzerna 500 + biała gąbka flexi oraz niebieski urban pro i niestety ale za bardzo nie rusza rys. Czy nie obejdzie się bez rotacji + futro? Nie stać mnie narazie na 2 maszynę i nie mam w ogóle doświadczenia z rotacją. Są jakieś mocniejsze pasty i twardsze gąbki? A może przejechać cały samochód papierem na mokro 3000? Lakier nie wyglądał na tak zapuszczony ale pod halogenem jest tragedia. Myty ciągle na automacie i nawet tempo nie widział Poratujcie. (Wyglinkowałem go i odsmoliłem)

 

Mam w sumie taki sam problem,dziś robiłem korektę toyoty i jadę menzerną FG 500 na zielonym padzie 3M ile bym przejazdów nie zrobił,mocny docisk maszyny,słabszy i pod halogenem rysy nie schodzą :zly:,tydzień temu w seicento było to samo,co robię źle ? ? Maszyna to LARE EPL -11

Czasami wydaje się,że rysą płytsze niż w rzeczywistości i możesz ciąć i ciąć,ale szkoda lakieru na całym elemencie i już lepiej popapiurować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ryski płytsze też Ci ładnie UC usuneło? Pracowałeś z Tricolorem czy jakimś innym padem?

Tricolorem, ale musisz mieć cierpliwość/krzepę, a najlepiej jedno i drugie, nie licz że to pójdzie łatwo - oczywiście zależy czy mówimy o wycięciu czegoś, czy tylko delikatne mizianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papier 3m 3000 bedzie ok? Pozniej na DA to wyprowadze :o:ad: ?

Nie miałem nigdy problemów z wyprowadzeniem ;)

Ale cięcie DA jest jakie jest,nie ma co się bawić,ja tam daję na maksa i docisk taki,aby talerz się obracał i futrem też da pracować na DA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPARCO

chyba jednak coś żle robisz, może nie wypracowujesz pasty, że nie możesz usunąć rys , jeszcze zależy jakie rysy masz na myśli ?? toyota ma miękki lakier więc menzerna 500 i 3m zielony krążek to rysy powinny schodzić aż miło , ja robię japończyki na średnim krążku i daje rade

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie male pytanko z mojej strony. Dla uzyskania pożądanego efektu:

-w jakich mniej wiecej ilościach nakładać glaze Poorboy's Black hole oraz QD zymol field glaze ? ma ich być dużo czy maksymalnie mało na elemencie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kupiłem APC Megsa (zielone), można to stosować w odkurzaczu? bo mam drugie autko które chciałbym wyprać, a niestety zgapiłem się, na stronie producenta nie pisze nic na temat prania przy APC.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.