Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Choć może już ktoś robił coś podobnego to podpowie :D

 

Dalej będę się upierał, żeby nie robić czegoś, co jest nieodwracalne i przy odrobinie zdolności manualnych można jeszcze okleić folią czarny mat. Grill nie ma skomplikowanych kształtów więc, powinno być łatwiej.

Niezależnie od tego co wybierzesz, życzę powodzenia :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku miejsca do mycia samochodu, zauważyłem ostatnio taki patent. Opłukanie samochodu na bezdotyku i rozrobiony szampon w bańce 5 litrowej lany bezpośrednio na gąbkę/włochacza. Nadaje się taki patent ? :evil: czy więcej szkód można jeszcze narobić ? 2 wiadra odpadają niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego 2 wiadra odpadają? Ja myje tylko na bezdotyku, dwie glorie, pędzelek do felg, dwa wiaderka do bagażnika :dontknow: myje tylko po 19:30, żeby nie było kolejek i żeby nie blokować stanowisk.. Po umyciu wyjeżdżam ze stanowiska, osuszam, QD psik psik i do domu ;)

 

Największy problem to dostarczyć wodę, muszę przemyśleć tą kwestię. W Ząbkach jest spoko myjnia "Żaba" po 20 można wszystko robić bez stresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

chudy1987d, ja bym wziął A15+ bo to AIO:

http://www.schollconcepts.com/en/profes ... atrix.html

siła cięcia wprawdzie minimalnie mniejsza niż S17+ ale za to"świcić się będzie " bardziej a i jakieś zabezpieczenie lakier dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak handlarze przygotowują auto, w sensie czym zakrywają rysy, że ich nie widać? Kumpel tak się napalił na auto, że zadbane, jak mu powiedziałem do pierwszego/drugiego deszczu to nie wierzył. Teraz prosi się o pomoc żeby nieco odświeżyć to auto bo nie może na nie patrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę doczyścić baaaaardzo zaniedbaną myjnię automatyczną. Na płytkach bród już wżarł się w szkliwo i szkliwa praktycznie nie ma.

Potrzebuje więc jakiś kozacki kwas do takiej roboty.

Użyłem Merida Super Sanitin i nawet nieźle ruszyło ale może macie coś lepszego na takie zaszczurzenie? Alux akurat się skończył :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak na szybko: jak to w końcu jest z tymi ruchami przy pracy ręcznej z woskami, politurami czy cleanerami? przeglądając forum nie mogę natrafić na finalne rozstrzygnięcie tego zagadnienia... jest takowe w ogóle?

Koliste ruchy lepiej kryją,jednak generują większe ryzyko powstania rys ,,kolistych",podłużne analogicznie w drugą stronę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak na szybko: jak to w końcu jest z tymi ruchami przy pracy ręcznej z woskami, politurami czy cleanerami? przeglądając forum nie mogę natrafić na finalne rozstrzygnięcie tego zagadnienia... jest takowe w ogóle?

 

Cleanery ruchy koliste, woski podłużne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Panowie, czy ktos ma porownanie mocnych APC, mianowicie konczy mi sie Surfex HD i mam pewien dylemat:

1. brac znow baniak Surfexa

2. wziac SG Red Devila

3. kupic SNB Gul Javela

 

:idea:

 

Jakby ktos mial ktorekolwiek dwa i mogl skrobnac swoja opinie to bylbym wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNB Sanesolv vs Prickbort MAC 124

Było kiedyś na forum porównanie tych dwóch produktów, z którego wynikało oba są tak samo dobre, ale jeden z nich na tą przewagę, że równie dobrze działa na mokrym lakierze jak i na suchym.

Nie mogę znaleźć tego wątku, więc krótkie pytanie - który można używać "na mokro"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. brac znow baniak Surfexa

2. wziac SG Red Devila

3. kupic SNB Gul Javela

 

Co prawda nie APC - ale wczoraj myłem sobie buty 4nano Wrapped Plastic Cleaner i powiem - jest moc. "Check it..." . Predator wydał mi się delikatnie słabszy.

 

Minus: Cena/pojemność.

 

Wracając do tematu z tej trójki wziąłbym Surfexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie odświeżyć tapicerkę w aucie. Samo pranie ręczne raczej nie zda egzaminu. Chciałbym spryskać fotele Valet PRO Heavy Duty Carpet Polecicie jakiś tani odkurzacz który trochę tego syfu potem odessie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.