Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam pytanie czy ktoś z Was może orientuje się jak nazywa się środek który odświeża plastiki. Środek z tego co pamiętam służył do regeneracji plastików na pokładach statków- (coś takiego) i był w metalowej puszcze. Przewinął się przez kilka relacji, ale za nic w świecie nie pamiętam u kogo albo jak się nazywa.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem teraz ABW pomarańcz i niebieski powiem że niebieski fajnie tnie ale po 1 samochodziku jest do wywalenia można powiedzieć .... co prawda napracował się no ale ... 1 samochód ??? :o co do pomarańczy prana w pralce 2 razy i nic jej nie jest jeśli chodzi o klej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tyg mam BMW czarna na korektę

aktualnie mam na stanie

3m zielny korek + pad

menzerna ff4000

3m 50383 (granatowy korek) ale się mu termin skończył :P

sporo gąbek z abw, białą/pomarańczowa/czarna falowana/czerwona falowana

dostałem też ostatnio profixa medium cut2 ale nie wiem czy jest to coś w ogóle warte :/

 

polerka rotacyjna

 

na koniec

DJ PL + PB Natty's Red/DJ Purple Haze

i też nie wiem czy nie lepiej dać jakiś sealant żeby to jednak dłużej się trzymało.

ktoś coś doradzi ? co dokupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

booohal, W firmie "Urban" nastąpił rozszczep, teraz technologia "dawnego" Urbana występuje pod logiem NAT, są to te same gąbki, które tak wszyscy polecają jako tanie i dobre ;) Teraźniejszy Urban to już zupełnie co innego, testowaliśmy klej (w MX Nowicki) i praktycznie przy samym kontakcie z wodą płynącą z kranu rzep zaczął odłazić (nie z gąbką, po prostu gąbka oddzieliła się od rzepa - słaby klej)

PS, Niektórzy powiedzą, że historia Urbana zatoczyła koło co do kleju :P

 

Głównym dystrybutorem jest MX Nowicki, z tego co wiem żaden Partner biorący od nas dawnego Urbana nie bierze na boku nowego Urbana, tylko nadal sprzedają dobry staff(NAT). Niektóre sklepy mogą mieć starsze partie jeszcze z logiem Urban.

 

t.grychnik Bierz NAT'a, naprawdę fajne gąbki, a cena myślę, że pozytywnie Cię zaskoczy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.