Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylko musiałbyś najlepiej zanurzyć w tej Coli.. Cola ma właściwości odrdzewiające dlatego bo ma w zawartości kwas ortofosforowy. Możesz go też kupić samego, będzie skuteczniejszy. Nie jest drogi. Jego wartościowość to o ile dobrze pamiętam z chemii to V. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

mam pytanie odnosnie Shiny Garage Fruit Snow Foam cz ta Piana ruszy mi gole/polerowane Aluminium ?

i cz ma takie samo ph jak Autobrite Magifoam->takiej uzywalem przez rok i raczej niezauwazylem jakis dziwnych efektow na golym Alu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co będzie lepisze:

 

1. Kupić ładne zadbane, proste felgi z minimalnymi, ale jednak śladami użytkowania za 900zl

2. Kupić proste, ale porysowane i dość zniszczone felgi za 400zl, a następnie w miejscach grubszych rys przelecieć papierem ściernym (od gruboziarsnitego do całkiem drobnego), psiknąć podkładem i plastidipem? Czyli jednym słowem wyprowadzić je na cacy.

 

Czy ta zabawa jest warta zachodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowal ktos tego srodka do plastikow ?Bo zadnych opinii nie moge znalezc a zle nie wyglada :)

 

http://www.autoland.pl/produkty/kosmety ... znych/bamp

U mnie zawsze jest na półce bo zawstydza trwałością niejeden "detailingowszy" środek :good: . Idealnie nadaje się do komory silnika gdzie jest kupa małych plastikowych/gumowych detali, których nie sposób pokryć dressingiem nakładanym aplikatorem. Po odparowaniu jest zupełnie nietłusty i robi się ładnie satynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę z innej beczki, jak najlepiej podejść do odklejenia a tylnej klapy spoilera w postaci listewki ?? Kupiłem używaną klapę właśnie z takim spoilerem (oryginalnym Toyota Motorsport) i chcę go po odmalowaniu założyć u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek kupiłem auto finesse revive, dziś go aplikowałem ale zauważyłem że przy korku zebrała się jakby maź:

4js3n6.jpg

1625ls8.jpg

Czy tak ma być? Mam mocno wstrząsnąć butelką by się tego pozbyć? Czy jakiś wadliwy egzemplarz? Chociaż plastiki czarnieją :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.