Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tapicerką znajomego.

Jego córa podróżująca w foteliku pewnego razu przykleiła do oparcia tylnej kanapy lizaka, ten się elegancko rozpłynął i zostawił gluta na całym oparciu i kleksa na siedzisku, znajomy ledwo odkleił fotelik :D

Macie może jakiś pomysł jak usunąć ten lepki problem z kanapy? W sumie ciekawa sprawa, bo pranie nic nie da, wyrwać się nie da (bo za głęboko się "wtopił" ten lizak) i generalnie zagwozdka. Osobiście myślałem o potraktowaniu nagrzanym na maxa żelazkiem przez jakiś ręcznik, tak żeby w niego wtopić pozostałości. Ale domyślam się, że to nie usunie całości... Jak to już jeden mówił - pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam problem z tapicerką znajomego.

Jego córa podróżująca w foteliku pewnego razu przykleiła do oparcia tylnej kanapy lizaka, ten się elegancko rozpłynął i zostawił gluta na całym oparciu i kleksa na siedzisku, znajomy ledwo odkleił fotelik :D

Macie może jakiś pomysł jak usunąć ten lepki problem z kanapy? W sumie ciekawa sprawa, bo pranie nic nie da, wyrwać się nie da (bo za głęboko się "wtopił" ten lizak) i generalnie zagwozdka. Osobiście myślałem o potraktowaniu nagrzanym na maxa żelazkiem przez jakiś ręcznik, tak żeby w niego wtopić pozostałości. Ale domyślam się, że to nie usunie całości... Jak to już jeden mówił - pomożecie?

 

Może parownica? :) Ciepła woda+ APC nie daje rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki cleaner pod Orange Crusha? Trochę tego jest i nie mogę się zdecydować.

 

- Dodo Juice Prep Polish Cleaner

- DODO JUICE LIME PRIME

- DODO JUICE LIME PRIME LITE

- Dodo Juice Basics of Bling Prep Polish

 

Zalezy mi na jak najlepszej podkładce pod wosk i w miare bezpiecznią aplikację tricolorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :P

 

czy do mycia palstików zamiast APC mogę użyć w odpowiednim stężeniu aktywną pianę SG lub szampon ? może głupie pytanie ale kto pyta nie błądzi ;)

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymał ponad 2 miechy

 

coś krótko jak na NW, co kładłeś? :o

 

Nigdy wodą nie leciałem, spróbuj. U mnie działa GC od megsa

 

Ja najpierw wypolerowałem szybę ręcznie Glass Polish Turtle wax, później nałożyłem NW z firmy Autoland (chciałem sprawdzić jak w ogóle działa nw, a tylko taką mogłem kupić na szybko w mieście) i trzymała 600km w deszczu :o

 

Czy RainX jest aż tak mocny ? Cena przecież ta sama :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanko, jestem laikiem jeśli chodzi o detailing, kupiłem dziś wosk Mother's PowerWax Stage 2 Pan w sklepie powiedział, że jak na początek to może być, mówiłem mu że będę go nakładał ręcznie, lecz na odwrocie butelki pisze, że jest on do nakładania maszynowego. Zorientowałem się dopiero jak wróciłem do domu.

 

Stąd moje pytanie czy mogę go nałożyć ręcznie czy po prostu mam go wymienić na jakiś inny?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nakładać Autoglym UDS? Mniej więcej jak długo trzeba go rozpracowywać? Po jakim czasie mogę zacząć go polerować? Musi przyschnąć trochę?

 

Obecnie jest trochę ciepło i mój UDS strasznie szybko przysycha i są problemy by go spolerować. Wychodzi na to, że od razu po nałożeniu trzeba go polerować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpoczynam dopiero kompletowanie - a w zasadzie mam je dopiero w planach na przyszły miesiąc. Chcę zakupić polerkę Vander DA i skompletować do niej zestaw BP, padów i past. Mój samochód to Peugeot 407 w kolorze czarny metalik/perła - lakier dosyć zmęczony życiem. Polerki będę używał amatorsko. Nie wiem czy lakier na tym aucie jest twardy, miękki czy średni. Wiem jedynie, że chcę zakupić polerkę DA żeby nie uszkodzić lakieru przy zabawie. Jaki zestaw na początek moglibyście mi polecić?

Wszelkie informacje na forum są strasznie porozrzucane i dla laika ciężko je pozbierać do kupy - stąd ta moja prośba o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.