Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Myślałem ze to się nigdy nie stanie a jednak..... stało się. Kupiłem białe auto :lol::dontknow: stad też pytanie jaki wosk poleciilibyście do białasa koniecznie coś antystatycznego. Aktualnie mam Colli natysa niebieskiego petesa hi temp i kazdy przyciaga kurz i pył. Co moglibyscie polecic juz sprawdzonego ;)

Dzieki :)

Jak już napisał rychu, smaruj tym co masz i opowiadaj jak wygląda, po hi temp powinno być fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKi, w sumie jeszcze go nie smalcowałem wiec nie moge nic powiedzieć ;) Myślałem że te pyłki wszystkie, które miałem na czarnym lakierze bedą bardziej widoczne na białym robiac z niego lekko kremowy odcień :o;)

Posmarujem i zobaczym :D relacje zdam dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy komuś sie udało stworzyć jakąkolkwiek piane przy użyciu pianownicy z karchera? Bo jak narazie to leci beznadziejne mleko i szybko spływa, VP Combo2 wlewam 1:6.

 

Czy jak włącze karchera bez podłączonej wody to zadziała jakoś lepiej czy wogóle nie zadziała, próbował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy komuś sie udało stworzyć jakąkolkwiek piane przy użyciu pianownicy z karchera? Bo jak narazie to leci beznadziejne mleko i szybko spływa, VP Combo2 wlewam 1:6.

 

Czy jak włącze karchera bez podłączonej wody to zadziała jakoś lepiej czy wogóle nie zadziała, próbował ktoś?

 

kolego temat wiele razy przerabiany, chcesz mieć piane? Kup np PA

 

wszystko masz tutaj:

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 978#490978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :D gąbki z Flexi brać te "gładkie" czy te "waflowe" ( w sensie droższe ) ??

jeśli coś poknociłem to poprawcie :D a dodam jeszcze, że na początek będą pracować z K2 pro :D

 

P.S

jakie macie zdanie na temat gąbek Lare ??

pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Swoja przygode z detailingiem dopiero co zaczalem i nie bardzo mam wprawe. Prosilbym jednak o pomoc w nastepujacej sprawie: po nawoskowaniu auta Collinite 476 na masce pojawiaja sie takie plamy (smugi) jak na zdjeciu. Moglibyscie, prosze, powiedziec mi co moze tego przyczyna i jak tego uniknac? Kwestia braku cleaner'a? Czy moze po prostu maska wymaga korekty polerskiej?

Auto umyte uprzednio Duragloss 901, wyglinkowane valetpro (niebieska) i ponownie przemyte.

 

20140606_185120_zps84b094cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluch

 

Jeśli rysa jest powierzchowna i uszkodzony jest tylko klar (bezbarwny) to oczywiście, że jest do usunięcia, a już na pewno do jej zmniejszenia, natomiast jeśli rysa jest głęboka (przeszła przez klar, kolor do gołej blachy) to już nic nie zrobisz. Możesz też przejechać paznokciem i sprawdzić czy jest uskok w miejscy rysy czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panowie za szybka reakcje!

 

cptolgierd, wosk nakladalem w cieniu, a material (karoseria) nie byl rozgrzany.

 

kamilgt, wosk nakladalem aplikatorem gabkowym, ktory dostalem do wosku. Delikatnie Rotacyjnym ruchem pobieralem wosk z puszki i powoli kolistymi ruchami nakladalem wosk. Po okolo 10 minutach przejazd jedna mikrofirba, a potem polerowanie druga. Sciaganie resztek wosku oraz polerowanie bylo podluznymi ruchami.

 

Nie ukrywam, ze troche sie zmazalem po calej tej akcji :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Swoja przygode z detailingiem dopiero co zaczalem i nie bardzo mam wprawe. Prosilbym jednak o pomoc w nastepujacej sprawie: po nawoskowaniu auta Collinite 476 na masce pojawiaja sie takie plamy (smugi) jak na zdjeciu. Moglibyscie, prosze, powiedziec mi co moze tego przyczyna i jak tego uniknac? Kwestia braku cleaner'a? Czy moze po prostu maska wymaga korekty polerskiej?

Auto umyte uprzednio Duragloss 901, wyglinkowane valetpro (niebieska) i ponownie przemyte.

 

Zauważyłem, ze takie sytuacje pojawiają się czasem na autach, które wcześniej nigdy nie doświadczyły wosku. Po prostu mają "suchy lakier", który lubi przyciemniać się plamami. Użycie politury załatwia problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.