Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szukam kilku kosmetyków, a im więcej czytam tym większy mam w głowie mętlik.

 

1. Coś do zaczerniania opon

2. Coś do odświeżenia tapicerki (mam APC od ShinyGarage, ale wolałbym go zachować do innych celów)

 

Najlepiej jakby to były produkty z najlepszym wynikiem "cena/wydajność".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie, bo zakupiłem niedawno endurance na opony, a dla próby sprawdziłem jak będzie wyglądał na plastikach zewnętrznych, i ładnie sie prezentuje.

Czy to nic nie zaszkodzie jak enduranca będę używał na plastiki? Ma lepszy połysk niż supreme shine megsa na plastiki, a i łatwiej sie rozprowadza.

 

drugie pytanie, czy pianownicą karcher osiągne jakieś minimalne rezultaty ponad mleko które tylko ona mi wydziela, mam piane VP snow foam combo2, i w rozcieńczeniu 1:5 jest porażka. Może ktoś poradzi jak rozcieńczyć najlepiej albo co zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drobny dylemat - chciałem kupić mikrofibre do docierania i trochę zgłupiałem.

Za dużo tego. Na początek chciałbym coś ze średnich cen i moje typy są takie:

 

- Poorboy's World Deluxe ~ 30zł

- WWL Jasmine ~ 25zł

- Liquid Elements Le Mad MAX UltraSoft Blue ~ 35zł

 

Któraś z nich czymś się wyróżnia?? Czy kierować się ulubionym kolorem.

Dodam tylko, że wybór tych trzech został ograniczony dostępnością w sklepie :)

 

dzięki za wszelkie opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc, pacjent to 18 letni polonez, lakier bardzo słabo poddaje się przy użyciu białego flexi i menzerny 400.

pracuje metodą zenitu.

część rys zeszła, lecz pozostały drobniejsze i nie mogę ich ruszyć..

jakieś wskazówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Dostane gdzieś osobno uchwyt do Lare EPL 11 ale taki typu D ? Bo w zestawie nie było a chciałbym takim popracować. ??

 

Ja tez nie dostalem w zestawie ale w ofercie byl, takze musieli mi dosłac. Pytales Lare ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U zony w pracy robili jakis remont na dachu. W podszybiu centymetr piachu, ale najgorsze ze lewa strona samochodu, dach, maska tyl wraz szybami pokryte ciemnymi kropkami.

Bylem na 2 myjniach nic nie dalo. Wbite w szyby, plastiki i lakier. Recznie myte 3 godz z mocnym dociskiem troche zeszlo. Powstaly rysy jak po brudnej glince. Wczesniej uzywalem piany, apc i szamponu by to namoczyć. Dachu nie ruszylo bo nie mialem sily juz dociskac, czeka mnie polerka calego samochodu.

 

Putanie czym usunac te kropki betonowe? Paznokciem schodza ale to pracy na kilka dni. Pomocy. Mam kwas do usuwania cementu, ocet i glinke. Moze ktos zna dobry sposob na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.