Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

AMS, ja ostatnio tak zrobiłem, że opryskałem rozcieńczonym APC (mniej więcej 1:10) po korekcie. Nieźle odtłuścił, wymył resztki past i pyły.

Ale potem i tak umyłem płynem do mycia naczyń, tak dla pewności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMS, Lepiej będzie jak porządnie odtłuścisz felgi i położysz dedykowany produkt do zabezpieczenia felg, lecz jeśli chcesz użyć wosków których masz to ipa i coli, bez żadnych wspomagaczy podbijających ponieważ osłabią wytrzymałość wosku

nawrot, pierw sprawdź jak tą polerkę aso wykonało czy nie trzeba poprawić, co do zabezpieczenia które chcesz zależy czy często lubisz się bawić w woski, jeśli tak to mozesz spokojnie nakładać wosk a na zimę zabezpieczyć powłoką lub od razu to zrobić jest masa tego teraz sam musisz poczytać co by było odpowiednie dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie help - chciałbym czymś zaczernić plastikowe osłony w zakolach, bo sa już zszarzałe. Czym zrobię to na w miarę najdłuższy okres czasu?

Kiedyś słyszałem o Black Wow, ale w PL nie da się go kupić. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem ktoś pomoże.

 

Zrobiłem ręczną korektę lakieru. Glinka>UC>cleaner>wosk, wszystkie swirle i hologramy pięknie poznikały, ale po 2 tygodniach lakier wrócił do stanu sprzed 'korekty'.

 

Gdzie popełniłem błąd? Coś pominąłem? Czy może ręcznie nie dam rady uzyskać długotrwałego efektu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie help - chciałbym czymś zaczernić plastikowe osłony w zakolach, bo sa już zszarzałe. Czym zrobię to na w miarę najdłuższy okres czasu?

Kiedyś słyszałem o Black Wow, ale w PL nie da się go kupić. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie help - chciałbym czymś zaczernić plastikowe osłony w zakolach, bo sa już zszarzałe. Czym zrobię to na w miarę najdłuższy okres czasu?

Kiedyś słyszałem o Black Wow, ale w PL nie da się go kupić. Proszę o pomoc.

 

http://shiningcar.pl/pl/producer/BlackWOW/83/1/

 

ale koch chemie nano magic plast care też bardzo ładnie działa, a jeśli chcesz na jeszcze dłużej, to wrzucaj car pro dluxa albo gyeon trim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie help - chciałbym czymś zaczernić plastikowe osłony w zakolach, bo sa już zszarzałe. Czym zrobię to na w miarę najdłuższy okres czasu?

Kiedyś słyszałem o Black Wow, ale w PL nie da się go kupić. Proszę o pomoc.

 

owatrol polytrol :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
zrób test palca. Na oko 15min

 

nie no dla tego mówie, żeby zrobił test palca, a to 15 minut to mówie, że na "oko"

 

 

No offence ale smarowałeś kiedyś woskiem Zymola?

Forum służy temu aby osoby które miały styczność z jakimś produktem, służyły radą osobom które takowej styczności nie miały.

Kiedy radzić zaczynają osoby które mają taką samą wiedzę jak osoby pytające, to zmierzamy do nikąd :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem ktoś pomoże.

 

Zrobiłem ręczną korektę lakieru. Glinka>UC>cleaner>wosk, wszystkie swirle i hologramy pięknie poznikały, ale po 2 tygodniach lakier wrócił do stanu sprzed 'korekty'.

 

Gdzie popełniłem błąd? Coś pominąłem? Czy może ręcznie nie dam rady uzyskać długotrwałego efektu?

 

UC ma (tak, jak większość past polerskich) wypełniacze. Jeżeli ich nie wymyłeś, pozakrywały Ci niedoskonałości lakieru, które chciałeś (a nie udało się) usunąć. Sam cleaner prawdopodobnie nie usunął wypełniaczy. A po tych 2 tygodniach wosk trzyma, czy już osłabł...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tym razem ktoś pomoże.

 

Zrobiłem ręczną korektę lakieru. Glinka>UC>cleaner>wosk, wszystkie swirle i hologramy pięknie poznikały, ale po 2 tygodniach lakier wrócił do stanu sprzed 'korekty'.

 

Gdzie popełniłem błąd? Coś pominąłem? Czy może ręcznie nie dam rady uzyskać długotrwałego efektu?

 

UC ma (tak, jak większość past polerskich) wypełniacze. Jeżeli ich nie wymyłeś, pozakrywały Ci niedoskonałości lakieru, które chciałeś (a nie udało się) usunąć. Sam cleaner prawdopodobnie nie usunął wypełniaczy. A po tych 2 tygodniach wosk trzyma, czy już osłabł...?

 

Od korekty minął już ponad miesiąc, swirle i hologramy pojawiły się, tak jak mówiłem, po 2 tygodniach, a wosk trzyma do dnia dzisiejszego. Może już nie idealnie, ale trzyma.

 

 

Czyli reasumując, jedynym rozwiązaniem jest korekta mechaniczna na UC, albo mechaniczna na innych pastach, aby osiągnąć długotrwały efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.