Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Altay, dzięki za odpowiedź, jednak chciałbym usłyszeć opinie innych

Do Nilfiska przekonuje mnie to że jest 5 letnia gwarancja, a jak sie ma ta myjka?

Znów Macallister to taki noname, ale widziałem go i dobrze wygląda a co mnie przekonuje, to że ma zwijany wąż, co byłoby bardzo wygodne w użytkowaniu.

Jeśli chodzi o Karcher, to też nie wiem co to wogóle za seria 5, widziałem 5.200 i inne różne, ale samo 5 to nie widziałem więc nie wiem czy to sie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

mkbewe kup tenzi track jak do quada ;)

z tym Truckiem bym uważał tak samo jak z Dimerem, wydaje mi sie ze lepiej jest użyć Tenzi Super Green, jest bezpieczniejsza ale tez dobrze domywa

ok poszukam tego green'a najwyżej dorzuce mu trochę APC :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas10313, Stałe obroty

 

Maciej WTN, Ja zrobiłem VW LT doka, BMW e36, komplet felg 18 i zostało mi jeszcze z połowa. A wcale nie żałowałem tylko nakładałem aż na lakierze zostawał mokry ślad więc na bogato jeśli można tak to określić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ponawiam pytanie :)

Parę godzin czytam forum, ale mimo to mam wiele pytać :)

1. Jak zrobię 3 stopniową korektę, to jest sens nakładać DG 652 czy odpuścić i oblecieć 601 + 111 ?

2. 601 i 111 nakładać DA czy ręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie, mam bmw w takim lakierze (Lightgelb) :

Za duże zdjęcie.

Czym lepiej poprawie głębie: Blach Hole czy White Diamond?? Chcę mega błysk :P A nie wiem czy to jeszcze jasny czy już ciemny lakier. Muszę zdecydować co zamówić ;) Korekty pewnie 100% nie uda mi się zrobić i pozostałe zarysowania chciałbym czymś wypełnić :)

 

dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie... Lakier umyty, wyglinkowany itp i teraz:

- cleaner PB Pro polish, Meg's Deep crystal polish(politura), PB Black Hole, FK1000??

czy

- dac cleaner a na to black hole i fk1000?

czy

- jak wyzej ale bez wosku?

Politura Megsa nie pogryzie sie z Black Holem??

 

Kanapka ma polezec conajmniej 2 dni:) (podwozka do slubu) ale zalezy mi na glebi i czarnosci:)

 

Wszystko maszynowo na czarnym wafelku flexi oczywiscie procz FK1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.