Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

InspektorKot, jak dla mnie nie różni się on bardzo od Natural Looka, więc z matem ciężko,

na kierownice bym raczej go nie nakładał :/

poszukaj na giełdzie, może ktoś będzie miał do sprzedania resztki czegoś ciekawego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ile srednio zużywacie mikrofibr do wymywania wypelniaczy past podczas korekty?

Mowie o uzyciu mikrofiby z IPĄ, benzyna ekstrakcyjna, zmywaczem silikonowym itd.

Auto sredniej wielkosci np Golf 5.

Oraz co da wytrzyma dluzej na oponach? Chodzi mi o efekt do 1 może drugiego mycia: koch chemie plast care, czy pb natural look?Wiem, ze nie sa to produkty typowo do opon, ale niestety nie mam w tej chwili nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a po skonczonej korekcie podczas mycia samochodu, nadal widac kropelkowanie w niektorych miejscach.

Nie mam pianownicy, moge korzystac z cisnieniowego opryskiwacza.Do calkowitego zmycia wszystkich wypelniaczy itd z lakieru wystarczy mocne stęzenie tenzi trucka, apc nielsena i wody?Mam na mysli 50ml tenzi i 50ml apc na 1l wody.Probowalem juz tak robic z jakąś tania aktywna pianą i pojawiala sie fajna tafla wody.Dobre to rozwiazanie na "poki co" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem zestaw gliptone'a do czyszczenia skóry. Cleaner g12 ma to do siebie że jest gęsty. Czy należy go rozcieńczać z wodą, jak tak to w jakich proporcjach aby doczyścić mocno zabrudzoną skórę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na auto mam nałożone PB Black Hole i na to Sealant PB Ex-P, na szyby NW Autolandu, czy myjąc na bezdotyku wszystkimi programami zmyje NW i Ex-P? nie ma obecnie szamponu więc chciałęm troche zmyć kurz z auta. Drugie pytanie czy nałożenie drugiej warstwy Ex-P da dłuższą trwałość i lepszy efekt? Zauważyłem, że dół drzwi i tylna klapa już tak nie kropelkuje jak wcześniej, czy to normalne, że na tych elementach szybciej spada "ochrona"?

Jeszcze jedno pytanie, jaki QD najlepszy na Ex-P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.