Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, kupiłem zestaw past menzerna 500/2500/4000

Mam w domu jeszcze UC, zastnawiam się czy po pascie 4000 zastosować UC czy go całkowicie odsunąć na bok? ;>

 

 

Odsunąłbym na bok UC, ewenualnie na mniej zajechanym elemencie zastosował UC -> SF4000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rafo1, Rejuvenate sie nada choc wedlug mnie lepiej wziasc Achilesa bo bardziej oplaca sie cenowo :)

 

Akurat po poprzednim samochodzie zostało mi pół Rejuvenate :) Na jakim padzie go kłaść ?

 

Na padzie finiszowym.

 

[ Dodano: 10 Maj 2014, 17:36 ]

krd, juz mam dotarty i starty czekałem z 5 min i scierałem :D dotrzec go przykładowo za hmm 4 godziny ? Czy po aplikacji moge spokojnie wsiadac i jechać ?

 

Dotarcia wymagają woski mające tendencję do wypacania się, naturale. Nie przypominam sobie, aby Colli tego wymagał. Wsiadać i jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy między Rejuvenate , a woskiem stosować IPA ?

 

 

Robiłem polerkę tylko po to, żeby usunąć kropki po farbie, oraz ściągnąć warstwę utlenionego lakieru (rys na lakierze nie mam). Czy przed Rejuvenate powinienem stosować glinkę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o poradę co i jak to zrobić. Czym i jak zapolerować rysy (płytkie)po pazurach małego psa na drzwiach samochodu nowego (6-miesięczny) i starszy rocznik (2006) oba koloru czarnego.

Pozdrawiam i liczę na podpowiedz.

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, kupiłem zestaw past menzerna 500/2500/4000

Mam w domu jeszcze UC, zastnawiam się czy po pascie 4000 zastosować UC czy go całkowicie odsunąć na bok? ;>

 

:good:

grabek tym twoim :good: co miałeś na myśli? Bo jeśli ze ok (tak) to chyba żartujesz albo jaja sobie z chłopaka robisz.

Nowy jest to się normalnie pyta.

Christoo jakbyś troszkę poczytał to byś wiedział ze UC gradacją , ścieralnością itd porównywalne jest z Menzerną 2500 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już korektę i co teraz powinienem zastosować ? IPA, czy IronX ? Następnie Cleaner i na koniec wosk ?

 

Wiem, że Iron powinien iść przed korektą, ale wtedy jeszcze go nie miałem. Dlatego pytanie, czy go stosować teraz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

rafo1, mozesz testowo psiknac i potem umyc porzadnie samochod duzym stezeniem szamponu. Potem go dokladnie wytrzyj, odczekaj jak woda odparuje i atakuj cleanerem i woskiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.