Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

faraon3021, Co masz na myśli mówiąc o zmywaniu?

Dokladne przecieranie wilgotna fibra. Czasem kilka razy.

Ja po pędzlowaniu przecieram wilgotną fibrą, potem suchą i nigdy problemu nie było, a używałem różnych APC w różnych proporcjach.

Ja tez tak robie i nigdy nie bylo problemu.

Za to u znajomego pojawily sie jakies dziwne plamy i nie potrafie mu podpowiedziec co jest przyczyna.

Stawiam raczej, ze to wyszlo cos co bylo zamaskowane brudem i roznymi cudami.

I nie ma tu winy APC

Ale musialem zapytac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakim stezeniu Apc angelwax mogę śmialo zaaplikowac z marolexa na karoserię po korekcie aby wymyc paste z dołków po odpryskach? Zmywacz sylikonowy niestety nie rozpuścił menzerny a ipa tym bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitheron, zanim przesiadłem sie na PA to w Glorii robiłem roztwór 50ml SG Fruit na 1,2L wody i to na 3 filcach, ale wszystko zależy od wody. A i jeszcze jedno wode stosowałem o temperaturze ok 30 stopni Celsiusza wtedy wychodziła lepsza piana, niż na zimnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitheron, zanim przesiadłem sie na PA to w Glorii robiłem roztwór 50ml SG Fruit na 1,2L wody i to na 3 filcach, ale wszystko zależy od wody. A i jeszcze jedno wode stosowałem o temperaturze ok 30 stopni Celsiusza wtedy wychodziła lepsza piana, niż na zimnej :)

 

Dzięki.

Ja też stosuje ciepłą wodę. Ostatnio próbowałem około 35ml na 1L. Wcześniej dałem 50ml na 0,7 i też próbowałem 50 na 1L. Za każdym razem mam jako taki oprysk przy najwyższym ciśnieniu i szybko przechodzi to w plucie pianą. I dopiero jak ciśnienie spadnie mam gęstą pianę, ale strumyk a nie wachlarz.

 

A te 3 filce gdzie się zapodaje? W dyszy jest taki grzybek i on ma w środku filc, którego nie wyjmę (ale może się mylę). To te dodatkowe filce dawałeś przed grzybek?

 

Sorki jeśli pytania są głupie, ale dopiero zaczynam się tym sprzętem bawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitheron, ja miałem w zestawie 4 szt krążków filcowych, później producent wprowadził zamiast krążków, kolorowe "dysze" które miały zintegrowane w sobie powyższe krążki, to tak w wolnym tłumaczeniu. Filce masz pod główną dyszą wylotową, jak ją odkręcisz to powinny być 4 sztuki filców koloru żółtego, wyjmij jeden, lub dwa i spróbuj. Resztę już musisz dobrać testowo.

 

A i jeszcze jedno po każdym użyciu warto jest te krążki przepłukać, tak słyszałem i tak sam stosowałem, gdyż później jak w nich coś zaschnie (resztki po pianie) to nie będzie następnym razem pożądanego efektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.