Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jako iż powoli zbieram się do kupna maszyny, ale nie mam takich jaj, żeby od razu brać się za korektę, czy taki zestawik nada się do odświeżenia miękkiego, oplowskiego, czarnego lakieru?

 

Glinka-Megs UC (maszynowo)- PB Black Hole(maszynowo)- PB Natty's Blue?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arth00r Black Hole to jest typowa politura. Natomiast wosk koloryzujący to ciekawe sformułowanie, ale mam wrażenie że to takie nie dopracowane AIO :lol: Ale co ja tam wiem nigdy takiego ustrojstwa w rekach nie miałem widziałem w sklepie ale żeby użyć 8-) Chyba odważył bym sie to tylko użyć techniką the "MathewG" :evil:

 

Black Hole daje fajne efekty podbicia look-u potem na to wosk, długo wosk nie poleży ale będzie wyglądać ;) Jeśli szampon bezpieczny dla wosków stosujesz to nie spłynie tak szybko. Kwestia przygotowania lakieru ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, polerował ktoś lampy od wewnątrz? Pytam bo kumpel podrzucił klosze z astry gdzie ktoś wcześniej już je rozklejał i widać szmatą czyścił od wewnątrz. Myślę nad zakupem jakiegoś stożkowego pada polish aby te drobne rysy wyciągnąć bo pomimo porządnej roboty jeśli chodzi o zewnętrzną renowację i zabezpieczeniem przed uv HP z Megsa te ryski wewnątrz psują efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury technicznej mam. AF Tought Coat położony na cleaner FK na uprzednio porządnie oczyszczony lakier....wszystko zjechało po tygodniu.

 

Co sie mogło stać??

 

Pytam bo na zimę była taka sama kanapka i trzymało to 4 miesiące, a jeżdżę dość sporo. A teraz taki ZONK.

 

Po nałożeniu auto nie widziało dworu przez ponad 24 godziny. Przy nakładaniu było w granicach 18-20 stopni, dość sucho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy coli 915 nakłada się w jakiś inny sposób? Z reguly korzystam z 476 i standardowo po polozeniu czekam 5-10 minut i z latwoscia poleruje. Przy 915 po 10 minutach nie da sie tego wypolerowac i trzeba bardzo duzo czasu poswiecic zeby to zrobic. Czy w 915 polerowac od razu po nalozeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArTh00r, No to AIO ci potrzeba ;)

Wybór jest tego spory :) Nie doradzę ci nic konkretnego bo pracowałem tylko z SRP i Lahegi AIO :P I zawsze przykrywane było jakimś woskiem więc nie wiem na ile zabezpiecza :dontknow: Ale maskuje rysy całkiem znośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szybkie pytanko :P czy TENZI SUPER GREEN SPECJAL zmyje mi stary wosk razem z całym syfem zimowym ? Chce po zimie dobrze umyć samochód. Najpierw TENZI SUPER GREEN SPECJAL następnie 2 mycie ValetPRO Concentrated Car Shampoo. ValetPRO rozumiem że jest neutralny i jak umyje za 2-3 tyg nie zmyje wosku ;-)) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.