Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kumpel ma nalozony cquartz od pol roku. Atakuje go reloadem ale pojawilo sie wiele rysek i otarc przez ubrania ludzi gdy parkuje fure na miescie. Pytal o delikatna korekte bez calkowitego usuwania kwarcu. Co poradzicie?

 

przy korekcie kwarc zejdzie, wiec od nowa trzeba będzie kłaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym i jak aplikować GLASS SCRUB żeby było dobrze?

 

Ja atakuje białym flexi na szlifierce

A jest szansa zeby ręcznie coś z tego było? Czy nie ma szas i bez polerki się nie obejdzie?

 

Ręcznie też aplikowałem , zwykłym padem bawełnianym albo słoneczkiem Megsa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może i głupie, ale kto pyta itd.

 

Sprawa wygląda tak, że niestety na chwilę obecną (która szybko sie nie zmieni) parkuję samochód pod chmurką. Zastanawiam sie czy w tej sytuacji bardziej zaawansowana pielęgnacja lakieru (myślę o gruntownym odświeżeniu i po nim regularnej konserwacji i dbaniu może nie full-pro ale coś więcej niż zwykła myjka) jest bezcelowa bo efekty i tak zostaną zniwelowane szybko czy też właśnie wskazana z uwagi na narażenie lakieru na czynniki atmosferyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw past który posiadam jest powoli na wykończeniu i szukam alternatywy dla systemu Menzerny jeśli chodzi dwuetapową polerkę. Zadowalające efekty udało mi się osiągnąć jak do tej pory na kilku różnych autach kombinacją FG400 + 4000. Mam też w zestawie PF 2500 ale jakoś zupełnie nie znajduję dla niej zastosowania. Myślałem o przesiadce na Scholl'a. Czy ktoś używał/używa scholla na przemian z menzerna i ma porównanie jeśli chodzi o siłę cięcia i wykończenie w dwóch etapach ? Pady jakie posiadam to Urban ( niebieski spider, pomarańczowe polishing, żółte, oraz flexi ).

 

Czy na przykład połączenie FG 400 i Scholl'a s17+ się sprawdzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw past który posiadam jest powoli na wykończeniu i szukam alternatywy dla systemu Menzerny jeśli chodzi dwuetapową polerkę. Zadowalające efekty udało mi się osiągnąć jak do tej pory na kilku różnych autach kombinacją FG400 + 4000. Mam też w zestawie PF 2500 ale jakoś zupełnie nie znajduję dla niej zastosowania. Myślałem o przesiadce na Scholl'a. Czy ktoś używał/używa scholla na przemian z menzerna i ma porównanie jeśli chodzi o siłę cięcia i wykończenie w dwóch etapach ? Pady jakie posiadam to Urban ( niebieski spider, pomarańczowe polishing, żółte, oraz flexi ).

 

Czy na przykład połączenie FG 400 i Scholl'a s17+ się sprawdzi ?

 

ja stosowalem menzerne 500 i 3000, przesiadlem sie na s3 gold i s30 ( czasami s17+ tez uzywam) , pady scholla i urbana i wg mnie tymi pastami pracuje sie sto razy lepiej niz menzerna. sila ciecia s3 i 500 raczej podobna, nie uzywalem ich w tym samym czasie dlatego tez torche trudno mi porownac. ja wiem tylko ze do menzerny na pewno nie wroce, tak samo jak do padow flexipads.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam calkiem spory problem z naprawa fotela kierowcy.

Jasna skóra calkowicie przetarta. Jakies pomysly? Szukam pomocy. Chcialbym wykonac to sam. Jesli sie nie da moze polecicie jakas dobra miejscowke do regeneracji?

 

Pojizej zdjecia:

http://zapodaj.net/cb140b4cc4259.jpg.html

http://zapodaj.net/2c7599da4436b.jpg.html

http://zapodaj.net/1477d71a2cca4.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi_no1, Co tu regenerować...? jak dziura na wylot :dontknow:

 

Trzeba wszyć nowy kawałek skóry, a i profil gąbkowy by się pewnie przydał w środek.

Resztę pomalować od nowa - zapewne nie obejdzie się to tylko z 1 sztuką.

 

Lepiej poszukać mniej zmęczonego kompletu przednich foteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.