Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

najlepiej koreczkiem szlifierskim . Żebyś robił to na spokojnie zacznij od gradacji 2000 i później 2500. Chodź efektywniej by było zacząć od 1500 - 2000 - 2500 :good:

 

musze sie zaopatrzyc w taki koreczek tylko gdzie?

 

mocno trzeba dosciskac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Musisz nie musisz, bezpieczniej się nim pracuje bo szlifujesz plaska powierzchnia ;) ale na upartego może być zwykły papier ścierny kupowany w formatach A4. Koreczki dostaniesz u większości partnerów :good:

 

mocno trzeba dosciskac?
z uczuciem 8-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
pare produktow jest sprowadzanych. Tak samo z 4nano.

 

Gwoli ścisłości, 4nano nie sprowadza produktów tylko "ałtsorsuje" ich produkcję. Nigdy tego nie ukrywaliśmy ;)

 

No, moze byc :) Nie jest to zadna ujma dla honoru czy firmy. Po prostu obecnie tak wszystko dziala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdzę należy usunąć mechanicznie ile tylko możemy. Ja zawsze uzywam tarcz nylonowych Norton RSD na kątówce z regulacją obrotów. Sa najlepsze. Na resztki rdzy Fertan, po 48h zmyć resztki wodą i odtłuścić zmywaczem silikonowym np Bol. Na taką powierzchnie w celu najlepszego zabezpieczenia przed wilgocią, kwasami nadaje się tylko i wyłącznie podkład epoksydowy Np DuPont P7 lub z tanszych ale również dobrych Epoksyd z Novol 1+1

 

[ Dodano: 20 Marzec 2014, 14:08 ]

Dobry i sprawdzony jest również podkłąd Polrust na bazie wody. Pomalowana nim próbka kątownika bezpośrednio na rdzę, dwa lata na polu i ruda nie wyszła!

Minusem jest że ten podkład nakłada się tylko pędzlem przez smarowanie więc nie nadaje się przy refinishu samochodów pod lakier (chodzi o estetykę)

Pod akumulator natomiast ideał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasek, dzieki za obszerne info, akumulator jest we wnęce w bagazniku i totalnie nie ma tam dostepu zadnymi szlifierkami i innymi urządzeniami elekrycznymi. Ratuje mnie zestaw szczotek drucianych i wolny weekend.

pozdrawiam.

Dreamel lub coś podobnego No Name i daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam takie szybkie pytanie pozakonkursowe na sobote musze zrobic "cos" z samochodem, mianowice ma sie mega blyszczec i w ogole oh ah eh. Nie zalezy mi na trwalosci moze wytrzymac jeden dzien ma poprostu dobrze wygladac (uprzedzajac nie sprzedaje samochodu).

 

w arsenale mam:

 

-Black hole

 

-AF Tripple

 

-prima amigo

 

-dodo hard candy

 

-coli (ale chyba odpada)

 

-hi-temp (tez chyba srednio)

 

Co wybrac zeby bylo dobrze? Wiem nie ma tam nic typowo "zlotowego" ale cos musze zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chciałbym zapytać na ile średnio wystarcza 500ml Quick Detailera? zaleca się go rozcieńczyć z wodą?

pytam bo dopiero się uczę i nie wiem czy bawić się w testery które maja po ok. 150ml czy kupić od razu 500ml. to samo pytanie mam do cleanerów?? na ile aplikacji wystarczy 120ml ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy01, Ja mam pół litra QD Sonaxa od ponad roku i mam jeszcze połowę. W sezonie myłem 3-4 razy w miesiącu i po myciu zawsze psikałem. Cleaner też powinien na sporo wystarczyć, bo dajesz na pad 3-4 ziarenka grochu i pracujesz do całkowitego wypracowania. Nikt dokładnie Ci tego nie określi raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Potrzebuje Coś na trudne plamy typu smar,olej, najlepiej zeby popsikać przed praniem tapicerki i potem odessać za pomocą ekstraktora + proszek Karchera którym spsikam dodatkowo przy odsysaniu, cos nie drogiego skutecznego poleci ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.