Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Quest, no i zależy jaki masz lakier. Jak czarne uni na japończyku, to możesz porysować od patrzenia. Wiem, bo miałem... Mój był powtórnie lakierowany i chyba jakoś felernie, bo tak jak piszę, od wiatru się rysował ten lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w ręce produkt firmy AUTOGLYM 07B przeznaczony do plastików. Zastanawiam się czy konsystencja i kolor tego produktu jest prawidłowa. Prawdopodobnie ma już ładnych parę lat :/ Używał ktoś z forum ten produkt?

 

46727f2f104fa8ebm.jpg

ab42dc8ede53bea9m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki ma być, jeden znajomy go używał bo tak sobie zasrał auto ze miał pozasychaną pastę od polerowania na uszczelkach i podobno mu 07b pomogło :)

 

[ Dodano: 4 Marzec 2014, 20:53 ]

szybkie pytanie bo robię zamówienie i nie wiem co sobie wziąć na próbę:

 

Dodo Juice Purple Haze

Dodo Juice Blue Velvet

 

kolor autka

 

45b4179943d52345m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam pytanie, czy pracował ktoś z czarnym lakierem na Fiacie Stilo? Pytam, bo nie wiem czy warto zbroić się w coś do polerki ręcznej, czy po prostu odpuścić i kupić jakąś politure?

 

Lakier niestety jest w opłakanym stanie, ponieważ od nowości (2007r.) myty tylko i wyłącznie na "szczotach" ponieważ to służbowe auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, dziękuję za podpowiedź, pomyślę o tym.

 

Tak jak pisałem wcześniej jest to auto służbowe, więc też bardziej skłaniam się do opcji politury/kryjącego AIO, jest tylko jeszcze jedna niemiła rzecz, o której zapomniałem napisać. Poprzednią polerkę przeprowadzał prawdziwy "fachman" i dzięki temu praktycznie cały bok jest w pięknych holsach, które aż kują w oczy.

Da się to jakoś ręcznie wyprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yahoon, to auto ma być dla Ciebie czy na handel?

 

Jak dla siebie to bez maszyny może się nie obejść (przede wszystkim przydałyby się zdjęcia bo nikt wróżyć nie będzie) w przypadku gdy chcesz to po usuwać wszystko a nie maskować. AIO będzie Ci maskować tylko niedoskonałości -holosy również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ale właśnie napisałem, że wiadomo do czego służy ale nie wiem czym to zastąpić i na czym przykleić ;P

 

jak chcesz zrobić"na bogato" to możesz od razu wyciszyć drzwi i położyć maty wyciszające np STP Silver albo inny GMs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kup jakakolwiek cerate , albo zamontuj stara jesli nie porozdzielales :) Ja zawsze zastepuje matami wygluszajacymi. Mysle, ze czegokolwiek nie zastosujesz to bedzie dobre, to ma tylko chronic od wody i piachu aby przez otwory montazowe "nie chlaapalo", wiec jakakolwiek grubsza folia powinna zalatwic sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Miyagi,

Najlepiej oddać do malowania proszkowego. Zabezpieczyć tylko "otwory" na śruby, łożyska i końcówki. Jeśli oddasz do kogoś kto wie z czym to sie je to nie masz się o co martwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.