Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ciekawe jak by to się sprawdziło na lakierze ?

Na pewno dobrze :)

Może kiedyś stworzą taki wosk :)

Ja kiedyś siostrze spryskałem trampki Fabric Guard'em. Na początku było w sumie wszystko ok, ale kiedyś przyszła i mówi, że umiera bo te buty nie przepuszczają powietrza :mrgreen: A przy myciu samochodu mówiła: oo jak ładnie wodę opdychają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak by to się sprawdziło na lakierze ?

Na pewno dobrze :)

Może kiedyś stworzą taki wosk :)

 

demon temat znany i opisywany w zeszłym roku , ten płyn niestety nie jest bezbarwny , zostawia biały nalot. Do obuwia i dachów cabrio wszyscy polecali tutaj ten nano protektor

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam taki opryskiwacz

http://www.growworld.pl/files/kwazar-venus-1-5l.jpg

I przeglądam sobie dziś sklepy z akcesoriami do detalingu i zobaczyłem coś takiego

http://www.detailer.pl/sklep/opryskiwac ... venus.html

będzie to współgrało? Bo owszem pisze, że to do takiego opryskiwacza ale ja mam jeszcze starszą generację niż te które teraz wychodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek96, ja przyklepuję i po chwili lekko podnoszę i przesuwam tak, że kawałek ręcznika lekko przesuwa się po lakierze. Też zostaje leciutki film po wodzie, ale nie ma się co oszukiwać. To nie ręcznik za gruby hajs. Chociaż bawiłem się Sonusowym waflem i też podobnie się zachowywał :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek kładziesz i poklepujesz , jak będziesz ciągnął to możesz porobić hologramy. Sam ręcznik pierz w szarym mydle a po umyciu dobrze wytrzep z każdej strony by włos się wyprostował i nabrał pulchności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam bardzo zniszczone szkła reflektorów, odpryski, zmatowienia etc., chciałbym to doprowadzić do porządku, ale kompletnie nie wiem czego użyć (papiery wodne to oczywiste, ale jaka pasta itd), i jaki będzie tego koszt? I czy dam radę zrobić to ręcznie? Mam dostęp do polerki ale boje się że zrobienie załamanie na szkle i pojawi się soczewka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksylo1, tak ja używam w miarę regularnie. Nie skleja włókien i jest rekomendowany do gore-texów. Aczkolwiek marketingową "idealną impregnację" traktujmy dość umownie. Efekt kropelkowania utrzymuje się niezbyt długo - zwłaszcza, gdy zaimpregnowana powierzchnia dotyka innej. Dodatkowo na ciemnych skórach licowych zostawia biały nalot. Dlatego jeśli chodzi o skórę, to osobiście nie jestem wielkim fanem tego specyfiku, ale do tekstyliów to już jak najbardziej. Jeśli szukasz porządnej impregnacji do skórzanego obuwia, to tłuszcze są dobrym wyborem. Szczegóły na np. na forum wbutach.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak... a tak fajnie to wyglądało! Właśnie miałem zamiar zakupić by zabezpieczyć buty zimowe z licowej skóry... ale i tak połaszę się, będę miał do gore-texu i spróbuję spryskać buty zamszowe (w tym przypadku chyba nie ma przeszkód?!)

A może znasz inny taki zloty środek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksylo1, jeśli chodzi o skórę licową to polecam proces olej do skór, później tłuszcz i na końcu pasta woskowo-żywiczna (ważne! nie sama woskowa). A wcześniej przed całym procesem potraktuj je terpentyną żeby wymyć stare impregnaty. Sposób mega sprawdzony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcialbym sie dowiedziec w jakiej kolejnosci mam kosmetyki uzywac.mycie ok potem suszenie tenzi cleaner,pl tym AF Tripple,CG butter wax czy collinite 476 i po tym wszystkim Sonax BSD?? Ktory wosk dluzej polezy w takich warunkach jakie mamy i ktory da oczywiscie lepsze odpychanie wody czy to juz robota BSD?? Klaem CG w zeszlym tyg,ale kropelki byly znikome zapewne za sprawa niskich temp w nocy.dzisiaj pozylem BSD n probe zobaczyc ile polezy i efekt kropelkowania ktory tak wszyscy zachwalaja... odczucia po docieraniu sonaxa negatywne bo lakier jakby szorstki az fibra miejscami stawala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.