Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej mam sprawe ostatnio moje autko dalem na myjnie reczna z racji ze bylo -6 . jak odebralem auto bylo ok ale po kolejnym umyciu praktycznie wszedzie na plastikach zew. I w szczelinach mam zaschnieta paste jakas :/:/ dlradzcie czym pozbyc sie tego cholerstwa myjka i szampon sobie z tym nie radzi :(:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PitBull89, jeżeli jest to na plastikach to magiczna gąbka sobie z tym poradzi bez problemu np. 4nano Dirt Eliminator (testy tego produktu są na forum)

Jak masz Aldi gdzieś w okolicy to od 1 marca będzie magiczna gąbka PutzMeister 6 szt. za 6,99 :) Nie ma sensu przepłacać, efekt ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile potrzeba proszku rm760 na wypranie tapicerki tak plus minus wiem ze zależy to od brudu jaki jest na tapicerce ale chodzi mi ile sie dawkuje proszku na x litrów wody

 

Stosowanie: 100g/10litrów wody.

 

Ile Ci pójdzie? Zależy od auta. Na compact może z 5 litrów, więc około 50gram proszku.

 

Tylko wiesz, że jeszcze oprócz tego przydałby się prespray i szczoteczka/fibra? W przeciwnym razie, aby uzyskać podobny efekt zużyjesz ze 30 litrów i zejdzie się z 5 razy dłużej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dozowanie: ok. 100 ml/80g wymieszać w 8-10 L wody

 

Jedziesz ssawką tak długo aż zacznie ciągnąc czystą wodę

 

Póżniej jeszcze przeleć czystą wodą lub z plynem zmiękczającym do plukania.

 

Ja na brudnych tapicerkach robię najpierw natrysk, chwilę czekam i pożniej lecę już ssawką.

Zbiorniczek Philipsa starczal a nawet zostawalo. (bez wykladziny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo chce kupic zaraz puzzi 8/1 i proszek do tego tylko boli mnie cena za 10kg rm760 230plnów, są też w workach sprzedawane po ileś tam np 1kg ale kto mi udowodni ze to bedzie rm760 w worku strunowym ? ;) tak wiec nie wiem a 800gr za 40pln z przesyłką bodajże jest w oryginalnym opakowaniu karcher'a, stad moje pytanie na ile mi te 800gr wystarczyloby heh...

 

 

Ok Kupiłem Puzzi 8/c1+10kg rm760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w woreczkach i było ok. Patrz na komentarze, kup u dobrego sprzedawcy.

Innym razem zamawialem znajomej wlaśnie w słoiczku oryginalnym. Na pierwszy raz wez sloik a potem już woreczki. A jesli tylko do swojego auta to starczy ci na hoho

Policz sobie 80g na 8-10l to 800g na 80-100l. Załóżmy już 4l na pranie to masz 20-25 prań.

Część pójdzie na pranie dywanów, dywaników, tapczaników w domu :)

 

O k.. to teraz lekko przegiąłeś...10kg :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.