Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gardor, włoż czarny filc

 

 

Włożyłem czarny filc no i lekka poprawa jest ale piana nawet minuty się nie trzyma ;/ Kurcze nie wiem co może być nie tak.

A powiedzcie mi dodatkowo użytkownicy Glorii fm10 . Dysze macie dokręconą do planownicy na maxa (nie chodzi mi o końcówkę gdzie po odkręceniu wkłada się filc , tylko ta wcześniej) ?http://carok.pl/zdjecia/1583.jpg Ponieważ jak ja dokręcę do końca to nie chce mi w ogóle psikać pianą tak jakby zagniatało tą uszczelkę w środku. Jak delikatnie odkręcę już jest dobrze .

 

Jak by ktoś nie widział to poprzednie pytanie było :

"Hej mam pewien problem z pianą . Korzystam z Glorii FM10 dodaje 40ml Chemical Guys honeydew na 1l ciepłej wody . Używam czerwonej końcówki czyli ona jest jak 3 filce . No i piana trzyma się chwilkę i spływa . Aktywna piana kiepska czy co bo nie mam pojęcia "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd, ile posiedzi Koch w takich miejscach ? i tak i tak się chyba na niego skusze jako alternatywa dla Shiny Garage Jet-Black na plastiki zewnętrzne.

 

natomiast Owatrol Polytrol bije na głowę konkurencje pod względem ceny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje o kolejnosc tych środków po umyciu i glinkowaniu :

 

Ultimate Compound

DoDo Juice Lime Prime

Autoglym Ultra Deep Shine

Collnite 476

 

Czy to dobra kolejność ? prosze poprawic lub doradzić cos na zamiane, lakier vagowski pacjent passat kolor czarna perła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy te środki bedą współgrać ze sobą dobrze tzn dobre wyciągniecie koloru, oraz weet look i w miare trzymać sie na lakierze jakis okres czasu, np chociaż miesiąc?. Czy po umyciu auta nie bedzie słabnąć szybko ta kombinacja?. Szampon Mam Megsa Gold Class Conditioner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rickson plastidip ma też taki bezbarwny ale słyszałem że to kupa, sam miałem felgę w plasti pomalowaną, może miesiąc szło to jakoś utrzymać (żółty) ale potem to już była tragedia a najlepsze to że prickbort rozpuścił powłokę ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafarszczak, na twardym lakierze VW w dodatku do pracy ręcznej to proponowałbym wszędzie zachwalane i polecane Ultimate Compound od Megsa. Szkód nie zrobisz a lekkie swirle usuniesz, natomiast nie oczekuj cudów a za to oczekuj wzrost obwodu w bicepsie, bo będzie ciężko :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 1 .

 

Może ktoś miał styczność (większą ) z myjkami "profesjonalnymi" Karcher.

W czym jest lepsza tak myjka za powiedzmy 5 lub 10 tyś pln od takiej za 2

 

cisnienia podobne 160 vs 180

 

W tej opcji za te 10 k mamy podgrzewanie wody czy poza lepszym domywaniem spowodowanym temperaturą są jakieś plusy .

 

 

Pytanie nr 2 .

 

Urządzenia do zmiękczania wody ( ktoś coś poleci ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr 1 .

 

Może ktoś miał styczność (większą ) z myjkami "profesjonalnymi" Karcher.

 

W czym jest lepsza tak myjka za powiedzmy 5 lub 10 tyś pln od takiej za 2

 

cisnienia podobne 160 vs 180

 

W tej opcji za te 10 k mamy podgrzewanie wody czy poza lepszym domywaniem spowodowanym temperaturą są jakieś plusy .

 

Nie powiem Ci, które modele bo nigdy się tym nie interesowałem ale używałem myjek sezonowo w pracy (+- 15h/dziennie z czego myjka z 10h jak nic szła praktycznie non stop) i była taka sytuacja:

 

1 sezon - sprzęt pożyczony - karcher o wartości coś koło 6k "podobno" - maszyna nie do zdarcia

2 sezon - szef stwierdził, że się dorobil to i zainwestuje w sprzęt: kupił karchera jakoś za 2.4k, 2tyg. pracy i poleciała do serwisu, wróciła popracowała pare dni i znów do serwisu - po tej akcji szef nam kupił myjkę tą samą co mieliśmy pożyczoną - rezultat? chodzi do dziś czyli jakiejś 1,5roku juz :)

 

Nie wiem jak z ciśnieniem która jakie miała ale różnica ogromna co do tej droższej - cięzko było utrzymać jedną reką. Może z tą tańszą też trafiliśmy na wadliwą partię - nie wiem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kafarszczak, na twardym lakierze VW w dodatku do pracy ręcznej to proponowałbym wszędzie zachwalane i polecane Ultimate Compound od Megsa. Szkód nie zrobisz a lekkie swirle usuniesz, natomiast nie oczekuj cudów a za to oczekuj wzrost obwodu w bicepsie, bo będzie ciężko :-]

 

Miałem zamiar tego użyć, ale z tego co tu piszą na forum to przy korekcie VW UC tylko pomiziam ten lakier i za dużo nie zdziałam, wiec nie wiem czy jest sens wydawania pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.