Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie jaki polecicie detailer jako wisienkę na zakończenie po polerce? Interesuje mnie jak największy (są jakieś np. po 5 litrów?)

 

Większoś forumowiczów po korekcie zabezpiecza lakier woskiem / sealantem / powłoką , QD jest do późniejszej pielęgnacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki polecicie detailer jako wisienkę na zakończenie po polerce? Interesuje mnie jak największy (są jakieś np. po 5 litrów?)

 

Większoś forumowiczów po korekcie zabezpiecza lakier woskiem / sealantem / powłoką , QD jest do późniejszej pielęgnacji ;)

 

Kolego wiem jakie środki należy użyć po polerce i wiadomym elementem jest wosk czy inne preparaty ;)

 

Pytam o detailera.

 

Co powiecie na coś takiego?

Auto Finesse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki polecicie wosk po polerce?

 

Primo: jest cały dział odnośnie wosków.

Secundo: łatwiej by było jakbyś podał budżet jaki masz na ten cel.

Pytanie typu jaki kupić samochód. Jeden powie golfa za 500, drugi BMW za 300k.

Troszkę precyzyjniej formułuj pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę precyzyjniej formułuj pytania.

+1.

 

Albo lepiej trochę poczytaj, bo przed chwilą pisałeś, że

Kolego wiem jakie środki należy użyć po polerce i wiadomym elementem jest wosk czy inne preparaty

 

To w końcu wiesz czy nie wiesz? :idea: Przed chwila mówiłeś, że wszystko wiesz :dontknow:

 

Poczytaj trochę a nie idź na łatwiznę :/

 

 

Ja polecam wosk W5 - bardzo tani :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę precyzyjniej formułuj pytania.

+1.

 

Albo lepiej trochę poczytaj, bo przed chwilą pisałeś, że

Kolego wiem jakie środki należy użyć po polerce i wiadomym elementem jest wosk czy inne preparaty

 

To w końcu wiesz czy nie wiesz? :idea: Przed chwila mówiłeś, że wszystko wiesz :dontknow:

 

Poczytaj trochę a nie idź na łatwiznę :/

 

 

Ja polecam wosk W5 - bardzo tani :good:

 

Pisząc że wiem co powinno iść po polerce nie oznacza że znam wszystkie produkty...

Stosowałem cały czas Megsa,teraz chciałbym spróbować czegoś innego na sprawdzenie.

 

Chciałbym na to przeznaczyć do 130 zł

 

Ps.Wosk który jest tani może sprawdza sie w Twojej "stajni" ja jakoś nie wierzę w to że to co tanie to dobre,powodzenia z W5 kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem już w "co mi poprawiło humor" ale napiszę i tutaj - jest większa szansa, że ktoś się z tym spotkał. Zaobserwowałem, że jak odpalę samochód gdzieś na parkingu to zaczynam zagłuszać centralne zamki samochodom w najbliższej okolicy. Sprawdzone już na Insigni kumpla i dzisiaj na Toyocie i BMW (chwilę trwało zanim skumałem czemu facet tak długo stoi przed swoim samochodem :D . Nie mam pojęcia co może bruździć na częstotliwości pilotów (podejrzewam, że 433 MHz?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.