Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Siwy a czy nie uważasz, że takie częste wycieranie bardziej zniszczy lakier niż to, że trochę kurzu na nim przez jakiś czas poleży? Trzymasz auto w garażu. Przecież nie ma tam niewiadomo jakich zanieczyszczeń które zrobiły by krzywde autu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego sie pytam co mniej zaszkodzi lakierowi. Na poczatku myslalem, ze taki duster to wiekszej szkody nie powinien zrobic. Potem przypomnialem sobie o QD, ale przez czeste wycieranie narobie na pewno balaganu. Takze, bede musial zaakceptowac 1-2cm kurzu na moim wozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na jednym pistolecie się nie skończy, też kiedyś myślałem że jeden wystarczy, tej chwili mam 5 i jeszcze będę musiał coś dokupić ;)

 

 

Szakal nie strasz bo nie mam tyle kasy ;)

Myslalem tez o Lare,ale jak to ma byc na poczatek to chyba za drogi sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy Jeśli z głową będziesz lekko dusterem czy QD przecierać auto to na pewno nie wyrobisz większych szkód niż te z którymi by sobie cleaner lekko ścierny nie mógł poradzić :) Przecież na wiosnę i tak będzie trzeba nawoskować i porządnie odpicować :)

 

Ps. Nie słuchaj się dziadów co by trzymali auta zakurzone w garażach :P

Ps.2 Pochwal się co tam pieścisz w garażu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie:

 

Jutro zamierzam się wziąć za położenie czegoś na moją e60 żeby przygotować nieco auto na zimę. Wiem że to trochę za późno ale niestety wolnego czasu nigdy za wiele :(

 

Przydałoby się jakieś Colli lub FK, ale niestety na półce mam tylko Z Carbon, Z Concours, SV Blau-weiss, Megsowe NXT 2.0 i jakiś Turtle Wax z teflonem. Co się najlepiej z tego zestawu nada? ile warstw? Obstawiam albo Carbona albo syntetyk NXT. Oczywiście wszystko odbędzie się w ciepłym garażu pod prawidłowo przygotowany lakier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.