Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt. Ale trochę to wina pytającego..."rozszyfrowania nr VIN ?" zamiast np. historii pojazdu. A ten przebieg w pytaniu jakoś przeoczyłem. ;)

A takie rzeczy tylko w ...serwisie Renault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy ktoś z Was próbował zabaw z plastidipem na większych powierzchniach ? Jak zachowuje się na dachu ? ew. jak wygląda sprawa z nadaniem mu połysku ? Zastanawiam się czy okleić folią, czy też użyć plastidip'a. Folii trochę się boję szczerze powiedziawszy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pianownicy PA , w jaki sposób o nią dbać , aby maksymalnie wydłużyć jej żywotność? Poprzednią , którą miałem , co kilka pianowań tylko przepłukiwałem wodą , i niestety po kilku miesiącach padła , tzn lała mlekiem , kupiłem kolejną i chciałbym jakoś wystrzec się błędów z przeszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was próbował zabaw z plastidipem na większych powierzchniach ? Jak zachowuje się na dachu ? ... :o

Kolego spójrz tu:

 

Link

 

Auto w oryginale jest brązowe, na powłoce leży też perła, jednak aura nie dopisała i nie widać tego zbytnio :)

Nakładanie jest w miarę proste jeśli potrafisz obsługiwać pistolet lakierniczy (spray-i nie polecam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mnie się nasunęło dziś z rana.

Czy ktoś z Was próbował nakładać Endurance pędzelkiem ?? Bo tak jak gąbką to trzeba rękawiczke zawsze zakładać, bo łapy tłuste i brudne po tym się robią, a pędzelkiem by mniej kłopotu było, ale nie wiem czy nie byłoby to nieekonomiczne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm powinien być zamontowany tak ze jak go ktoś wyrwie z samochodu to samochód nie powinien dać sie uruchomić.Więc raczej jak go wytniesz to będzie mały problem.Ale zazwyczaj jak się dobrze poszuka to da się te odcinki łatwo znaleźć.A jakie auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was próbował zabaw z plastidipem na większych powierzchniach ? Jak zachowuje się na dachu ? ew. jak wygląda sprawa z nadaniem mu połysku ? Zastanawiam się czy okleić folią, czy też użyć plastidip'a. Folii trochę się boję szczerze powiedziawszy :o
Na innym forum koleżka ma pomalowane tym auto i nie narzeka mówił, że zniszczyć tą powłokę może tylko olej lub mechaniczne rzeczy. Jeżeli chodzi o folie to jak w życiu nic nie oklejałeś to się za to nie zabieraj szkoda Twoich pieniędzy, czasu i nerwów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki mały problem mianowicie niechcący poplamiłem podsufitkę długopisem (niewielka kreska) czym mogę to usunąć żeby plama nie powstała czy wystarczy APC Megsa w stosunku 1:10 bo słyszałem od średniowiecznych aborygenów że również można zastosować alkohol izopropylowy :-]

będę wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taki mały problem mianowicie niechcący poplamiłem podsufitkę długopisem (niewielka kreska) czym mogę to usunąć żeby plama nie powstała czy wystarczy APC Megsa w stosunku 1:10 bo słyszałem od średniowiecznych aborygenów że również można zastosować alkohol izopropylowy :-]

będę wdzięczny za pomoc

Pozdrawiam

Radek

 

na ciuchach sprawdza sie zmywacz do paznokci mysle ze z podsufitka tez da sobie rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm powinien być zamontowany tak ze jak go ktoś wyrwie z samochodu to samochód nie powinien dać sie uruchomić.Więc raczej jak go wytniesz to będzie mały problem.Ale zazwyczaj jak się dobrze poszuka to da się te odcinki łatwo znaleźć.A jakie auto?

 

Saxo. Dzwoniłem do gościa u którego usuwałem alarm z poprzedniego samochodu, też tak powiedział. Trzeba będzie podjechać do niego, bo samemu nie chcę sobie auta unieruchomić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimps, Spotkałem kiedyś faceta w serwisie Kia, bo mu czujniki wariowały. Podobno miał wcześniej polerowany lakier... Zakryj, bo jak widać, wrażliwe są na takie zanieczyszczenia.

 

Dzięki bardzo za info.

 

pamiętam, że nawet tu na forum jakiś czas temu ktoś założył temat, że wypolerował znajomemu auto i po wszystkim czujki zaczęły wariować, pytał czy to możliwe - więc jak widać coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pimps, Spotkałem kiedyś faceta w serwisie Kia, bo mu czujniki wariowały. Podobno miał wcześniej polerowany lakier... Zakryj, bo jak widać, wrażliwe są na takie zanieczyszczenia.

 

Dzięki bardzo za info.

 

pamiętam, że nawet tu na forum jakiś czas temu ktoś założył temat, że wypolerował znajomemu auto i po wszystkim czujki zaczęły wariować, pytał czy to możliwe - więc jak widać coś jest na rzeczy.

 

Ale jeżeli chodzi o cleanery, selanty i woski to chyba nie powinno być problemu jeżeli nimi przelecę czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.