Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

piszczek, to hologramy. Obawiam się że ręcznie tego nie wyprowadzicie. Co do politur i innych tego typu to możecie jedynie to przykryć, ale i tak wyjdzie po jakimś czasie. Wzięli pieniądze niech poprawiają paproki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marko1313, w zależności od stopnia zmatowienia/porysowania papiery wodne o różnej gradacji a następnie pasty polerskie podobnie jak w przypadku polerowania lakieru.

 

Dodo Lime Prime czy Duragloss 652? Który bardziej ścierny? Po którym lepsze efekty i którym łatwiej/przyjemniej się pracuje?

 

Czy jeżeli chce położyć Duragloss 105 to automatycznie cleaner Duraglossa będziesz najlepszy czy nie ma większej różnicy i Dodo też może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodo Lime Prime czy Duragloss 652? Który bardziej ścierny? Po którym lepsze efekty i którym łatwiej/przyjemniej się pracuje?

 

Czy jeżeli chce położyć Duragloss 105 to automatycznie cleaner Duraglossa będziesz najlepszy czy nie ma większej różnicy i Dodo też może być?

 

Wydaje mi się, że Dodo jest bardziej scierny, ale pod sealanty Duraglossa użył bym clenaera 652. Dodo bardziej mi pasuje pod naturalne woski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamut103, no spartolili, nie moje auto wiec sam tam nie pojade, zrobie moze to przy okazji albo przez telefon. fakt taki że juz tego nie poprawią. nawet partacze reflektor umazali polerką. są rysy. przejechałem politura i woskiem całe auto. wyglada o niebo lepiej ale wiem że nie potrwa to długo.

 

teraz pytanie. ponieważ listwy plastikowe sa uwalone pastą to powiedzcie czym moge to usunąć. wosk w płynie nie da rady. może jakieś domowe sposoby. uszczelki okien też są i też nie wiem jak sie tego pozbyć. tylko tego brakuje do pełni szczęścia autku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktoś lub wie gdzie znajdę zapis podobny do " Zazwyczaj wymagane jest aby powstające ścieki, odprowadzane były bezpośrednio do kanalizacji miejskiej, bądź do specjalnych zbiorników bezodpływowych (np. przydomowych szamb)." ale nie z forum, wypowiedzi ludzi tylko z ustawy bądż innych zapisów/przepisów ?

 

Dodam,że chodzi oczywiście o mycie auta.

Bo tu: http://ecomyjnie.pl/PL/Firma/Aktualnosc ... _PR3!.html również mówią o możliwości mycia przy studzienkach kanalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawa z dnia 7 czerwca 2001 r. o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków - Dz.U. 2001 nr 72 poz. 747

 

+ Regulamin utrzymania czystości i porządku w Gminie lub coś podobnego. Każde miasto ma swoje :)

 

Tam znajdziesz wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LoozaQ właśnie czytam tą z 2001r. Co do Gminy Stargard,,mieszkam w Gminie Suchań 22km od Stargardu. Wpisane mam ZST bo nikt nie wie co to Suchań,hehe

 

Odsłuchajcie tej audycji co wkleiłem.

 

O,właśnie o taki zapis (5) chodziło. Teraz szukam utwardzonego miejsca koło studzienki,myję autko patrzę jak poj..m sąsiadom gul skacze i czekam na wizytę Komendanta SM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszkam w Gminie Suchań

http://bip.suchan.pl/dokumenty/2138

par. 9

 

§ 9. 1. Mycie pojazdów samochodowych poza myjniami możliwe jest wyłącznie na

terenach niesłużących do użytku publicznego, jeżeli powstające ścieki odprowadzane

będą do sieci kanalizacyjnej lub zbiorników bezodpływowych, z zastrzeżeniem ust. 2.

2. Mycie pojazdów samochodowych poza myjniami i ich naprawa poza

warsztatami na terenach służących do użytku publicznego możliwe jest wyłącznie w

miejscach do tego celu wyznaczonych i oznakowanych stosowną tablicą.

 

Tak więc nie rozpędzaj się tak z tym myciem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.