Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sedzia23, http://www.sklep.polishan...tift-100ml.html

 

mam, używam, polecam

 

+1, w tej cenie nic lepszego się nie znajdzie. Środek jest bardzo łatwy w użyciu, ma w miarę przyjemny zapach, nie zostawia białych śladów i jest ekonomiczny- na wszystkie uszczelki schodzi tyle co nic... Tylko, pamiętaj, że przed użyciem trzeba porządnie wyczyścić uszczelki- to podstawa ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoBrite :) ?

Możliwe, możliwe... :o

Muzszę zerknąć na pełną nazwę to mi się przypomni :dontknow:

 

[ Dodano: 18 Wrzesień 2013, 21:41 ]

EDIT:

 

Już mam, to był Szampon Autobrite Banana Gloss 8-)

Dzięki Kamil :good:

 

Muszę poszukać opinii.... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś podrzuci link do jakiś opinii :dontknow: powiem szczerze, że jestem dziś w bardzo leniwym nastroju i nie chce mi się przekopywać wszystkiego. Wolał bym gotowca 8-)

 

Żeby nie było, wpisywałem w gógla :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Sparco, PA w stosunku do Glorii/Marolexa nie jest taka ekonomiczna ;)

 

Nieprawda. Wg mnie jest wlasnie odwrotnie. Chcac pokryc auto piana w 100% potrzebujesz conajmniej 2 glorie. A do PA starczy 50ml piany i 500ml wody. Poziom piany oczywiscie nieporownywalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko.

Mam strasznie miękki lakier (rysuje go wzrok) i efektem jest trochę hologramów po 2-3 myciach. NXT Tech Wax 2.0 wszystkie je wypełnił i auto wygląda idealnie.. tylko efekt ten utrzymuje się do 1-wszego mycia.. :dontknow:

Jaki produkt pozwoli cieszyć się z wypełnienia możliwie najdłużej? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Capaz Mam AF Tripple na sprzedaż, u mnie wypełniał ok, efekt utrzymywał sie raczej długo jak na AIO.

 

Teraz ja mam pytanko, gdzie kupie jakiś BP do wiertarki ? Chodzi o to żeby wypolerować sobie klosze lamp, nie chce robić tego ręcznie nie ma takich efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko.

Mam strasznie miękki lakier (rysuje go wzrok) i efektem jest trochę hologramów po 2-3 myciach. NXT Tech Wax 2.0 wszystkie je wypełnił i auto wygląda idealnie.. tylko efekt ten utrzymuje się do 1-wszego mycia.. :dontknow:

Jaki produkt pozwoli cieszyć się z wypełnienia możliwie najdłużej? ;)

 

Capaz, sholl S17. ....aż tak że nie jesteś w stanie ocenić czy to efekt korekty czy wypełnienie, bo trzyma i trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie światło i jak je ustawić żeby robić korektę na srebrnym lakierze VW LA7W ?? Dziś sprawdzałem czymś takim http://allegro.pl/lampa-halogen-na-stat ... 07399.html to jedynie na masce udało mi się coś wyłapać ale też nie za dużo, bo nie chce mi się wierzyć że lakier jest w tak dobrym stanie ? :wallbash::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dunga, ciężko doradzić- każdy przypadek jest inny.

 

Dodam od siebie że warto mieć wszystkie możliwe źródła światła- świetlówkę, żarówkę, halogen ( duży i mały np 150w i 500w), Led, latarkę Led, i ewentualnie HQI. Ja nie mam tylko HQI, ale z pozostałymi lampami daje sobie radę.

 

Często jest tak że świece jednym rodzajem światła i nie widzę tego co chciałbym zobaczyć. Wtedy zmieniam narzędzie i :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.